Grzejnik c.o. Manhattan/Instal-Projekt

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Autor: Redakcja Łazienka.pl
19 paź 2016 21:43

Grzejnik c.o. Manhattan/Instal-Projekt

Grzejnik centralnego ogrzewania Manhattan marki INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla klientów poszukujących eleganckich i funkcjonalnych produktów.

Opis produktu: Grzejnik centralnego ogrzewania Manhattan marki INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla klientów poszukujących eleganckich i funkcjonalnych produktów. Zaprojektowany przez polską projektantkę Panią Karolinę Rybarczyk przełamuje konwencje oraz wnosi do pomieszczenia nowy wymiar. Jego nieoczywista forma zwraca uwagę użytkownika i zaskakuje. Manhattan odpowiada na potrzeby odbiorców, którzy cenią sobie styl i funkcjonalność oraz lubią się wyróżniać.

Grzejnik zbudowany jest z pionowych listew o głębokości 3 cm otoczonych opływowo zakończoną listwą o głębokości 5cm. U góry zwieńczony został uchwytem, przez który można swobodnie przewiesić nawet większe elementy odzieży. Manhattan dostępny jest w wielu wymiarach: szerokość od 40 cm do 60 cm oraz wysokość od 120 cm do 180cm. Podłączenie dolne tzw. D50, tj. o rozstawie 50mm. Występuje w kolorach z palety INSTAL-PROJEKT.

Od kiedy na rynku Nowość 2016
Cena produktu od 1500 zł netto
Gwarancja produktu 8 lat
Pogwarancja Tak
Dostępność na rynku Tak
Dokumentacja Tak, dostępna dokumentacja techniczna

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH