Kolekcja mebli Colors/Forte

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 15:42

Kolekcja mebli Colors/Forte

Wedle definicji nowoczesność w aranżacji to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. Co istotne, tych cech szukamy nie tylko w „dorosłej” przestrzeni, ale i w pokoju nastolatka.

Opis produktu: Wedle definicji nowoczesność w aranżacji to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. Co istotne, tych cech szukamy nie tylko w „dorosłej” przestrzeni, ale i w pokoju nastolatka. System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia, motywuje zarówno do nauki, jak i zabawy.

COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy. Kolekcja mebli młodzieżowych COLORS składa się z 15 elementów (w tym stelaż łóżka, szuflada do łóżka, biurko, półka wisząca, komody, regał, szafa ubraniowa, szafka RTV). Dostępna w zestawie szafka RTV pozwoli na umeblowanie oryginalnego pokoju dziennego. Meble dostępne w konfiguracji kolorystycznej: Uni wolfram szary / Pomarańczowy / Niebieski / Biały.

Od kiedy na rynku: wrzesień 2016
Dostępność na rynku: wrzesień 2016
Dokumentacja: Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów FORTE jest certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
ul. Biała 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Telefon/Fax tel.: 29 64 42 222, fax: 29 64 42 110
forte@forte.com.pl
www.forte.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH