Kolekcja meblowo-ceramiczna Twins marki Koło/Geberit

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2016 10:59

Kolekcja meblowo-ceramiczna Twins marki Koło/Geberit

Seria KOŁO Twins to modułowy koncept meblowy, który ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Meble łatwo zaadaptować do każdej przestrzeni łazienkowej i potrzeb indywidualnych użytkowników.

Opis produktu: Seria KOŁO Twins to modułowy koncept meblowy, który ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Meble łatwo zaadaptować do każdej przestrzeni łazienkowej i potrzeb indywidualnych użytkowników. Charakteryzują się nowoczesnym, minimalistycznym designem i metalowymi uchwytami oraz płynnym frezowaniem na frontach. Koncept meblowy jest produktem dostępnym dla każdego, jest przemyślany zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Zintegrowany system soft-close w zawiasach drzwi i prowadnicach szuflad pozwala na ciche i łatwe zamykanie. Przy projektowaniu konceptu, największy nacisk postawiono na: znaczenie detalu – zdecydowanego i mocnego wizualnie.

Prostota formy zapewnia uniwersalność projektu. Elementy meblowe można dowolnie ze sobą̨ łączyć. Bliźniacze modele mebli, dają nieskończone możliwości aranżacji, można zsuwać je z sobą i komponować w dowolnym układzie, tworząc np. pojemną, dwudrzwiową szafkę̨. Każdy z mebli można dodatkowo podwieszać́ lub stawiać́ na nóżkach. Seria dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych: biały połysk, srebrny grafit i czarny mat, które doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji. Meble charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć. W kolekcji znajdziemy szafki podumywalkowe o głębokości 46 cm i szerokości 50 lub 60 cm.

Uzupełnieniem kolekcji są słupki boczne o wysokości 180 cm i wąskie szafki typu cargo, które można zawiesić obok umywalki i mieć łatwy dostęp do przyborów toaletowych. Płytkie modele szafek z lustrem, o głębokości 15 cm idealnie wpisują się w przestrzeń nad umywalką lub stelażem WC. Kolekcję zaprojektował dr Michał Roszkowski, projektant marki KOŁO.

Od kiedy na rynku 2015
Cena produktu: Meble od 349 zł/netto do 1154 zł/netto Umywalki: 253zł/netto do 292 zł/netto
Gwarancja produktu: meble: 2 lata; ceramika: 7 lat
Pogwarancja: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju
Dostępność na rynku: salony łazienkowe w całej Polsce
Dokumentacja: Certyfikat ISO 14001:2004 z dn. 26.04.2016; Certyfikat ISO 9001:2008 z dn. 26.04.2016
Nagrody,opinie,rekomend. Łazienka Wybór roku 2015 (w kat. Meble łazienkowe), Dobry Wybór 2015, finalista Dobry Wzór 2015, Red Dot Design Award 2016, Must Have 2016

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax 22 376 01 00
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH