Kostka polbruk Magna/Polbruk

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 paź 2016 13:38

Kostka polbruk Magna/Polbruk

Materiał z jakiego kostka została wykonana: beton Wymiary (długość×szerokość w centymetrach): 50×75 Grubość (w centymetrach): 10 cm Kolor: nerino Cechy charakterystyczne: Płyta Magna z oferty firmy Polbruk to propozycja dla tych, którzy chcą wprowadzić do otoczenia monochromatyczną barwę połączoną z klasycznym prostokątnym kształtem.

Opis produktu: Materiał z jakiego kostka została wykonana: beton Wymiary (długość×szerokość w centymetrach): 50×75 Grubość (w centymetrach): 10 cm Kolor: nerino Cechy charakterystyczne: Płyta Magna z oferty firmy Polbruk to propozycja dla tych, którzy chcą wprowadzić do otoczenia monochromatyczną barwę połączoną z klasycznym prostokątnym kształtem. Płyty mają duży format 50x75 cm i dostępne są w szarym kolorze nerino. Z powodzeniem nadają się do aranżacji nowoczesnych, prywatnych posesji, tarasów i pasaży miejskich, nadając przestrzenią luksusowy charakter. Grubość 10 centymetrów gwarantuje, że stworzone nawierzchnie są równe i odporne na obciążenia, a dzięki gładkiej fakturze produkt jest łatwy do utrzymania w czystości. Płyta Magna dobrze komponuje się z elementami małej architektury oferowanymi przez Polbruk np. Obrzeżem Modern, Obrzeżem Endo czy Murkiem Grando. Faktura: gładka.
Od kiedy na rynku: 2015
Cena produktu: 43,00 zł netto/ szt.
Gwarancja produktu: 3 lata
Dostępność na rynku: dostępny
Dokumentacja:n Produkty Polbruk® w procesie produkcji i magazynowania poddawane są procesom kontrolnym. Wszystkie nasze wyroby produkujemy zgodnie z normami europejskimi przyjętymi przez Polski Komitet Normalizacyjny i znakowanymi jako PN-EN. Dla wyrobów, których nie można oceniać wg tych norm, jako dokument odniesienia stosujemy krajowe aprobaty techniczne.

Adres firmy: 80-299 Gdańsk, Ul. Nowy Świat 16 C
Telefon/Fax: 58 554 59 45
kontakt@polbruk.p

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH