Łazienkowa kolekcja City marki Cersanit/Rovese

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2016 11:33

Łazienkowa kolekcja City marki Cersanit/Rovese

Dynamiczne, inspirujące, stylowe, tętniące życiem i pełne energii – takie jest nowoczesne miasto i taka też jest nowa łazienkowa kolekcja CITY marki Cersanit.

Opis produktu: Dynamiczne, inspirujące, stylowe, tętniące życiem i pełne energii – takie jest nowoczesne miasto i taka też jest nowa łazienkowa kolekcja CITY marki Cersanit. Zamknięte w prostych i dynamicznych formach, funkcjonalne i przyjazne użytkownikom rozwiązania doskonale wpisują się w filozofię i styl wielkomiejskiego życia. CITY to oryginalny koncept łazienkowy, idealny dla konsumentów kochających styl, dynamikę i energię nowoczesnego miasta, którzy chcą przenieść ten klimat do własnego domu i stworzyć w nim swoje własne, prywatne city. W skład serii CITY wchodzi ceramika sanitarna, tj. dostępne w kilku rozmiarach nowoczesne umywalki meblowe, bezkołnierzowa miska zawieszana oraz deska w wersji slim. Kolekcję CITY uzupełniają przygotowane w dwóch wersjach kolorystycznych meble. Zainspirowane postindustrialnym stylem miejskich loftów szafki podumywalkowe i słupek, mają nie tylko modne kolory, ale także minimalistyczną formę i design zgodny z najnowszymi europejskimi trendami. Chromowane dodatki - nogi i relingi w słupku podkreślają nowoczesny styl całej serii. Zwolennicy uniwersalnej kolorystyki sięgną po wersję białą; dla osób preferujących naturalność we wnętrzach Cersanit proponuje wersję w kolorze szarego dębu.
Od kiedy na rynku: 09.2016
Cena produktu: umywalka (50, 60, 70 cm) od 226,83 zł, bezkołnierzowa miska zawieszana z deską slim wypinaną jednym przyciskiem 689,43 zł, szafka podumywalkowa od 454,47 zł, słupek 690,24 zł
Gwarancja produktu: meble 2 lata, ceramika 10 lat
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: nowość

Adres firmy: 25-323 Kielce Al. Solidarności 36
tel. 41 315 80 04/05, fax 41 315 80 06
www.rovese.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH