Meble łazienkowe Folio/Alape

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2016 11:41

Meble łazienkowe Folio/Alape

Folio to nowy, innowacyjny zestaw umywalkowy Alape, w pełni wykorzystujący możliwości, jakie oferuje produkcja umywalek z glazurowanej stali. «Folio» jest nie tylko prostą umywalką - to starannie wykonana kompozycja, która obejmując pasujące do niej meble, tworzy jednolitą całość.

Opis produktu: «Folio» to nowy, innowacyjny zestaw umywalkowy Alape, w pełni wykorzystujący możliwości, jakie oferuje produkcja umywalek z glazurowanej stali. «Folio» jest nie tylko prostą umywalką - to starannie wykonana kompozycja, która obejmując pasujące do niej meble, tworzy jednolitą całość. Dzięki idei eleganckiego designu Gerharda Busalta mebel i umywalka stają się prawdziwym dziełem sztuki. Dokładna geometria, minimalna tolerancja wymiarowa i nieskazitelnie gładkie powierzchnie są wynikiem bardzo precyzyjnego wytwarzania. Zestaw umywalkowy jest pokryty powierzchnią z glazurowanej stali o grubości 3 mm. Takie rozwiązanie czyni z «Folio» pioniera i otwiera nowe możliwości projektowe. Kształt jednorodnego korpusu - który łączy umywalkę, półki i meble - pokazuje wpływy nowoczesnej architektury.

«Folio» łączy lekkość i funkcjonalność materiału w niezwykle zbalansowany sposób: zoptymalizowana powierzchnia przechowywania z ukrytymi prowadnicami szuflad tworzy potrzebną przestrzeń w łazience. Przednia część ramy została zaprezentowana w pięciu jedwabnomatowych wykończeniach, które zostały specjalnie stworzone dla «Folio». Subtelne odcienie brązu – Moonstone (kamień księżycowy) i Shadow Earth (cień ziemi) – doskonale wtapiają się w stonowany wystrój łazienki, natomiast żywe kolory – Grey Fossil (szarość kamienia) i Aubergine (oberżyna) stanowią w niej akcenty. Paletę barw uzupełnia klasyczna biel. Mebel bez uchwytów jest wyposażony w mechanizm push-to-open. Szuflady mogą być wyposażone w wewnętrzne przegródki, pojemniki i półki w celu uzyskania pożądanej funkcjonalności.

«Folio» jest dostępne w dwóch głębokościach - 450 mm dla baterii ściennych i 500 mm do armatury umywalkowej stojącej oraz w trzech różnych szerokościach. W wersjach o szerokościach 804 i 1004 mm umywalka jest umieszczona centralnie, natomiast w wersji o szerokości 1254 mm umywalka może być umieszczona asymetrycznie – po prawej lub lewej stronie. Większą konstrukcję można wyposażyć również w dwie szuflady, podczas gdy mniejsze modele mają tylko jedną. Wszystkie modele dostępne są w standardowej wersji bez przelewu i z białym emaliowanym korkiem. Na życzenie dostępne są również w kombinacji z przelewem i chromowanym korkiem lub ze zintegrowanym odpływem i zaworem przelewowym.
Od kiedy na rynku: maj 2016
Cena produktu: od 10 700 zł
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: TAK, salony sprzedaży/ dystrybutorzy w Polsce, adresy dostępne na stronie www.alape.com
Dokumentacja: PZH

Producent: Alape GmbH, Am Gräbicht 1-9, D-38644 Goslar
Tel.+49(0)5321 558-139, fax +49(0)5321 558-255
E-mail: contact@alape.com
www.alape.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH