Odpływ liniowy CleanLine/Geberit

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 paź 2016 12:25

Odpływ liniowy CleanLine/Geberit

Odpływ liniowy Geberit CleanLine wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wzornictwem – elegancką minimalistyczną formą, ale także łatwością utrzymania produktu w czystości.

Opis produktu: Odpływ liniowy Geberit CleanLine wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wzornictwem – elegancką minimalistyczną formą, ale także łatwością utrzymania produktu w czystości. Czyszczenie zwykłego odpływu prysznicowego nie jest proste. Pod pokrywą gromadzi się dużo brudu, który trudno usunąć. Odpływy liniowe Geberit CleanLine, dzięki temu, że nie posiadają ukrytych krawędzi i kantów w trudno dostępnych miejscach, są idealnym rozwiązaniem problemu, zapewniając odpowiedni poziom higieny.

Co więcej, niewielkich rozmiarów pokrywę odpływu z przymocowanym, innowacyjnym koszykiem, który zatrzymuje zanieczyszczenia, można zdjąć jednym ruchem ręki i błyskawicznie wyczyścić. Wystarczy przepłukać pokrywę jedynie strumieniem wody. Odpływy liniowe Geberit CleanLine są również łatwe w montażu, w razie potrzeby - nawet bezpośrednio przy ścianie. Ponadto, odpływ wykonany z nierdzewnej stali szczotkowanej można przyciąć do odpowiedniej długości (występuje w długościach 0,9 lub 1,3 m z możliwością skrócenia) i dzięki temu idealnie dopasować do obszaru natrysku. Raz zainstalowany, działa jak otwarta powierzchnia, w której woda zbiera się i spływa do odpływu po powierzchni kolektora, dzięki czemu nie tworzą się zbiorowiska brudu.

Odpływy liniowe Geberit CleanLine charakteryzuje także doskonała technologia uszczelniania, która została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach przez szwajcarskich ekspertów. Układ syfonowy posiada izolację, która jest przymocowana do kołnierza odpływu, co ułatwia prawidłowy montaż i gwarantuje szczelność. Konstrukcja odpływu została opracowana przez zespół ekspertów z różnych branż: hydraulicy, glazurnicy, eksperci ds. izolacji oraz projektanci, przez co ostateczny produkt spełnia oczekiwania na wielu płaszczyznach. Odpływy liniowe Geberit z serii CleanLine łączą w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą i niezawodnością instalacji.

Produkt adresowany jest do osób, które cenią prostotę i wygodę w swojej łazience. To klienci, którzy interesują się nowościami i trendami, jednak najważniejsza pozostaje dla nich funkcjonalność. Zawsze atrakcyjna szczotkowana stal nierdzewna, z której wykonany jest odpływ, pasuje do każdej podłogi, więc produkt skierowany jest do szerokiej grupy użytkowników. Zarówno właściciele domów, jak i mieszkań posiadający Geberit CleanLine mogą być pewni, że ich nowoczesny prysznic bez brodzika będzie nie tylko dobrze wyglądał, ale zapewni także szczelną izolację przed przeciekaniem. Za projekt odpowiada Geberit AG, Dział Rozwoju Produktów.

Od kiedy na rynku 2015
Cena produktu ok. 800 zł
Gwarancja produktu 2 lata gwarancji
Pogwarancja serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju
Dostępność na rynku alony łazienkowe w całej Polsce
Dokumentacja Deklaracja zgodności dot. odpływu liniowego H65 h30; Deklaracja zgodności dot. odpływu liniowego H90 h50
Nagrody,opinie,rekomend. winner reddot award 2015, Tytuł „Łazienka Wybór Roku 2015” – instalacje łazienkowe

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax 22 376 01 00
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH