Panel Dekoracyjny 3D Curled/Dunes

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2016 12:59

Panel Dekoracyjny 3D Curled/Dunes

Ścienny panel dekoracyjny 3D przeznaczony jest do wystroju wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Wzór Curled gwarantuje oryginalną i niepowtarzalną dekorację ścian.

Opis produktu: Ścienny panel dekoracyjny 3D przeznaczony jest do wystroju wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Wzór Curled gwarantuje oryginalną i niepowtarzalną dekorację ścian. Idealnie komponuje się zarówno w pionie, jak i w poziomie, a dzięki odpowiedniemu oświetleniu jego trójwymiarowość ożywi nawet bardzo stonowane stylizacje. To produkt ekologiczny, wykonany z gipsu ceramicznego wzmocnionego włóknem szklanym. Jest niepalny, nietoksyczny, nie zawiera lotnych związków mineralnych, dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Wymiary: szer. 80 x wys. 100 cm Grubość: od 1,5 cm – 3,0 cm Waga: ok. 12 kg Kolor: biały (naturalny kolor gipsu ceramicznego) W zależności od potrzeb, panele mogą być wykorzystywane jako pojedynczy element lub stanowić aranżację całej ściany. Po zamontowaniu należy przetrzeć łączenia papierem ściernym do uzyskania jednolitej powierzchni, a następnie całość zagruntować i pomalować. Poniżej film instruktażowy montażu paneli: 

Od kiedy na rynku: Czerwiec 2013 r.
Cena produktu: 143,08 zł netto
Dostępność na rynku: Bezpośrednio u producenta oraz u dystrybutorów, link: http://www.dunes.pl/dystrybutorzy/
Nagrody,opinie,rekomendacje: Laureat projektu Home Zone "jakość i niezawodność", edycja 2016

Producent: Dunes Agnieszka Dybała
Jakubowice Konińskie Kolonia, ul. Kalinowa 8, 21-003 Ciecierzyn
tel. 530 836 999
dunes@dunes.pl
www.dunes.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH