Pianino cyfrowe AP-460 BN/Casio

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2016 10:27

Pianino cyfrowe AP-460 BN/Casio

Seria pianin CASIO Celviano została stworzona z myślą o miłośnikach muzyki, poszukujących najlepszej jakości dźwięku i wyrafinowanej oprawy estetycznej.

Model CASIO Celviano AP-460 pozwala poczuć przyjemność płynącą z gry na fortepianie koncertowym, a zarazem stwarza dostęp do wszystkich zalet nowoczesnego pianina cyfrowego. Jego design, utrzymany w klasycznej stylistyce nawiązującej do piękna instrumentów akustycznych, doskonale odnajdzie się w różnych aranżacjach architektonicznych. Elegancka sylwetka CASIO Celviano AP-460 gwarantuje, że wnętrze zyska dzięki niemu niepowtarzalny, artystyczny i wytworny klimat.

Jako instrument na miarę XXI wieku, CASIO Celviano AP-460 oferuje całe spektrum nowoczesnych możliwości technicznych. W wielorodzinnym domu szczególnie sprawdzi się opcja podłączenia go do słuchawek, umożliwiająca swobodną grę, niezależnie od bliskości sąsiadów czy pory dnia. Instrument jest także — w porównaniu z tradycyjnym pianinem czy fortepianem akustycznym — dużo bardziej kompaktowy. Nie nastręcza trudności związanych z zapewnianiem mu konkretnego poziomu temperatury czy wilgotności. Jest więc przykładem przemyślanego wzornictwa, podporządkowanego potrzebom współczesnego użytkownika, a nie tylko estetyce.

Głównym wyróżnikiem CASIO Celviano AP-460 jest niesamowity realizm barwy fortepianu koncertowego. Konstruktorzy instrumentu zadbali o najmniejsze detale, które odwzorowują możliwości i głębię pierwowzoru. Przy tworzeniu brzmienia CASIO Celviano AP-460 zastosowano innowacyjną technologię AiR i wysokiej jakości nagłośnienie. Uwzględniono niuanse związane z grą przy użyciu pedałów czy efekty barwowe towarzyszące podnoszeniu klapy fortepianu, które składają się na unikalny, głęboki wymiar dźwięku.

CASIO Celviano AP-460 został wyposażony w zaawansowany mechanizm ważonej, młoteczkowej klawiatury, która oprócz znakomitej pracy, umożliwiającej grę pełną ekspresji, silnie oddziałuje na zmysły. Klawisze, zbudowane z materiałów przypominających kość słoniową oraz heban zapewniają komfort i dają poczucie gry na „żywym” instrumencie. Ich atrakcyjne wizualnie wykończenie stanowi kropkę nad “i” eleganckiej bryły AP-460.

Wymiary CASIO Celviano AP-460: 1377 x 427 x 840 mm (przy zamkniętej klapie górnej)

Model CASIO Celviano AP-460 występuje w trzech wersjach kolorystycznych: AP-460 BK (czerń), AP-460 BN (brąz), AP-460 WE (biel).

W konkursie biorą udział wersje AP-460 BN oraz AP-460 WE.

Od kiedy na rynku: 2014 r.

Cena produktu: 3 576,42 zł

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: Serwis w Polsce, nr tel. (46) 86-20-124

Dostępność na rynku: salony Riff oraz sklepy muzyczne, których lista jest dostępna na www.casiomusic.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH