Płyta indukcyjna Mythos FHMT 806 3 Flexi INT/Franke

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2016 09:54

Płyta indukcyjna Mythos FHMT 806 3 Flexi INT/Franke

Nowa płyta indukcyjna zachwyca na każdym polu. Elegancka forma i wykończenie z czarnego szkła bazują na uniwersalnej stylistyce, idealnie wpisując się w założenia nowoczesnej klasyki. To propozycja dla miłośników pięknych i ergonomicznych rozwiązań, które gwarantują przyjemność z codziennegoprzygotowywania posiłków.

Nowa płyta indukcyjna zachwyca na każdym polu. Elegancka forma i wykończenie z czarnego szkła bazują na uniwersalnej stylistyce, idealnie wpisując się w założenia nowoczesnej klasyki. To propozycja dla miłośników pięknych i ergonomicznych rozwiązań, które gwarantują przyjemność z codziennegoprzygotowywania posiłków. Duże pola indukcyjne płyty Mythos oraz elastyczne strefy grzewcze z funkcją Super Booster zapewniają wygodne i szybkie gotowanie. Zaś automatyczne programy są niezastąpione, gdy podgrzewamy, rozmrażamy lub chcemy utrzymać odpowiednią temperaturę potrawy.

Urządzenie ma również przydatną funkcję do gotowania ziemniaków albo makaronu. Jeśli używamy specjalnych płyt żeliwnych do grillowania, możemy skorzystać z opcji, dzięki której przyrządzimy ulubione dania z grilla bez wychodzenia z domu.

Urządzenie posiada slider z białym podświetleniem i bezpośrednim wyborem oraz funkcję pauzy z pamięcią ustawień. W trosce o najwyższy komfort użytkowania płyta wyposażona została a blokade przed dziećmi, wyłącznik bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Szerokość 80 cm

Wykończenie: czarne szkło

Montaż: na równi z blatem

Data wprowadzenia na rynek polski: 2016

Okres gwarancji: 2 lata

Dostępność na rynku: w dobrych studiach kuchennych

Nagrody, opinie, rekomendacje: zwycięzca IF Design Award 2016

Franke Polska Sp. z o.o.
ul. Franke 1,
Sękocin Nowy
05-090 Raszyn
www.franke.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH