Ścianka wolnostojąca typu Walk-In Seria Pur Model PDT4P/SanSwiss

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 11:12

Ścianka wolnostojąca typu Walk-In Seria Pur Model PDT4P/SanSwiss

Nowa forma przyjemności kąpieli Rozwiązania WALK-IN to nowoczesne i modne systemy ścianek wolnostojących, gwarantujących komfortowe wejście i zapewniające wyjątkowo dużo miejsca podczas kąpieli.

Opis produktu: Nowa forma przyjemności kąpieli Rozwiązania WALK-IN to nowoczesne i modne systemy ścianek wolnostojących, gwarantujących komfortowe wejście i zapewniające wyjątkowo dużo miejsca podczas kąpieli. Szerokie tafle szkła nadają łazience niepowtarzalnego wyglądu stanowiąc jednocześnie centralny punkt jej wyposażenia. Niezależnie od miejsca montażu rozwiązania WALK-IN mogą być rozbudowane o dodatkowe stałe lub ruchome elementy szklane, podnoszące dodatkowo komfort użytkowania. WALK-IN to nie tylko alternatywa dla standardowych kabin prysznicowych, ale przede wszystkim ciekawy pomysł na efektowny i nieszablonowy wygląd przestrzeni kąpielowej. Inspiracją przy tworzeniu serii WALK-IN była przede chęć stworzenia rozwiązania, którego głównym atutem będzie swoboda i niczym nieograniczone możliwości aranżacyjne. Tylko w tej serii oprócz szerokiej gamy rozmiarów, dajemy również kilkanaście wariantów szkła do wyboru, począwszy od tradycyjnego rozwiązania ze szkłem przezroczystym, efektem satyny lub lustra aż po sześć oryginalnych wzorów nadruku, dla klientów ceniących sobie jedyną w swoim rodzaju niepowtarzalność. Prezentowany model ścianki wolnostojącej WALK-IN PUR wykonany jest z 8mm szkła hartowanego, uszlachetnionego specjalną, polimerową powłoką AQUAPERLE, której właściwości zapobiegają osadzaniu się kamienia i innych osadów powstających w trakcie codziennego użytkowania. Gładkość powierzchni elementów szklanych w połączeniu z powłoką AQUAPERLE ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Wysokość ścianki: 2000cm. Model dostosowany jest do montażu zarówno bezpośrednio na posadzce jak i na brodziku.
Od kiedy na rynku: Produkt w sprzedaży od 2016 roku
Cena produktu: od 3000 zł netto
Gwarancja produktu: Wszystkie produkty firmy SANSWISS posiadają dwuletnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia do pięciu lat. Dodatkowo udzielamy również 10-letniej gwarancji na dostępność części zamiennych.
Pogwarancja: W celu zapewniania najwyższej jakości naszych produktów rekomendujemy ich montaż za pośrednictwem wybranych instalatorów, posiadających certyfikat autoryzowanego Instalatora kabin prysznicowych SanSwiss. (Kontakt możliwy jest za pośrednictwem naszej strony internetowej jak również przez Dział Serwisu i Obsługi Reklamacji SanSwiss).
Dostępność na rynku: Kabiny prysznicowe SanSwiss dostępne są w salonach łazienkowych, salonach z wyposażeniem wnętrz oraz punktach z wyposażeniem łazienkowym na terenie całej Polski. Wykaz punktów sprzedaży w poszczególnych województwach dostępny jest za pośrednictwem naszej strony internetowej www.sanswiss.pl. Zamówienia można składać również za pośrednictwem formularza zamówień przesyłając go drogą mailową do najbliższego salonu / punktu sprzedaży.
Dokumentacja: Produkt zgodny z Europejską Normą jakości EN 14428:2008+A1 dla kabin prysznicowych Dodatkowe normy: EN 12150-1 DIN EN ISO 2409 EN 12020-1

Adres firmy: Wrocławska 95, 58-306 Wałbrzych
Telefon/Fax: tel: +48 (74) 840 76 81 (82,85,86); faks: +48 (74) 840 76 90
info@sanswiss.pl
www.sanswiss.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH