Seria kabin prysznicowych Escura/SanSwiss

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 10:14

Seria kabin prysznicowych Escura/SanSwiss

Nowoczesny design i wyrafinowany styl Nowa bezramowa seria kabin prysznicowych ESCURA to nowoczesna i inspirująca propozycja dla osób, które cenią sobie nie tylko komfort ale także i odpowiedni design.

Opis produktu: Nowoczesny design i wyrafinowany styl Nowa bezramowa seria kabin prysznicowych ESCURA to nowoczesna i inspirująca propozycja dla osób, które cenią sobie nie tylko komfort ale także i odpowiedni design. Kabiny wykonane są z 6mm szkła hartowanego uszlachetnionego specjalną, polimerową powłoką AQUAPERLE, której właściwości zapobiegają osadzaniu się kamienia i innych osadów powstających w trakcie codziennego użytkowania. Model kabiny ES13 wyposażony jest w nowoczesny system zawiasów z funkcją unoszenia, dzięki czemu drzwi przy otwieraniu unoszą się do góry. System ten gwarantuje ciche funkcjonowanie produktu, eliminuje również przedwczesne zużycie uszczelek kabiny. Dzięki powłoce AQUAPERLE oraz zawiasom, zlicowanym od wewnątrz kabiny z powierzchnią szkła, (tworzącym idealnie gładką powierzchnię), utrzymanie kabiny w czystości jeszcze nigdy nie było tak proste. Esencją elegancji kabiny ESCURA są minimalistyczne, chromowe okucia o lekko zaokrąglonej, nowoczesnej formie – dopasowane do kształtu zawiasów oraz subtelny wspornik stabilizacyjny wykonany z najwyższej jakości aluminium. Prezentowany model kabiny ESCURA składa się z dwóch oddzielnych elementów, z których każdy dostępny jest jako produkt do samodzielnego montażu. Rozmiar kabiny można skonfigurować w dowolny sposób w zakresie szerokości od 700 do 1200cm. Model posiada również zakres regulacji umożliwiający bezproblemowe dostosowanie umiejscawiania elementów kabiny podczas montażu. Kabina dostępna jest w profilu z połyskiem i szkłem przezroczystym. Wysokość kabiny: 2000cm. Model dostosowany jest do montażu zarówno bezpośrednio na posadzce jak i na brodziku.
Od kiedy na rynku: Produkt w sprzedaży od 2016 roku
Cena produktu: od 4050 zł netto
Gwarancja produktu: Wszystkie produkty firmy SANSWISS posiadają dwuletnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia do pięciu lat. Dodatkowo udzielamy również 10-letniej gwarancji na dostępność części zamiennych.
Pogwarancja: W celu zapewniania najwyższej jakości naszych produktów rekomendujemy ich montaż za pośrednictwem wybranych instalatorów, posiadających certyfikat autoryzowanego Instalatora kabin prysznicowych SanSwiss. (Kontakt możliwy jest za pośrednictwem naszej strony internetowej jak również przez Dział Serwisu i Obsługi Reklamacji SanSwiss).
Dostępność na rynku: Kabiny prysznicowe SanSwiss dostępne są w salonach łazienkowych, salonach z wyposażeniem wnętrz oraz punktach z wyposażeniem łazienkowym na terenie całej Polski. Wykaz punktów sprzedaży w poszczególnych województwach dostępny jest za pośrednictwem naszej strony internetowej www.sanswiss.pl. Zamówienia można składać również za pośrednictwem formularza zamówień przesyłając go drogą mailową do najbliższego salonu / punktu sprzedaży.
Dokumentacja: Produkt zgodny z Europejską Normą jakości EN 14428:2008+A1 dla kabin prysznicowych Dodatkowe normy: EN 12150-1 DIN EN ISO 2409 EN 12020-1

Adres firmy: Wrocławska 95, 58-306 Wałbrzych
Telefon/Fax: tel: +48 (74) 840 76 81 (82,85,86); faks: +48 (74) 840 76 90
info@sanswiss.pl
www.sanswiss.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH