Sterowanie JomoTronic/Werit

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 10:44

Sterowanie JomoTronic/Werit

Sterownik spłukiwania pisuaru JOMOTronic z ukrytym czujnikiem. Nowy sterownik do automatycznego spłukiwania pisuaru JOMOTronic wykorzystuje niewidoczną elektronikę.

Opis produktu: Sterownik spłukiwania pisuaru JOMOTronic z ukrytym czujnikiem. Nowy sterownik do automatycznego spłukiwania pisuaru JOMOTronic wykorzystuje niewidoczną elektronikę. Wrażliwy układ jest ukryty za ceramiką i dzięki temu jest, szczególnie w obiektach publicznych, bardzo dobrze zabezpieczony przed wandalizmem. Nie występuje widoczny otwór rewizyjny. Zamontowany fabrycznie na zewnętrz na syfonie czujnik JOMOTronic rozpoznaje zmiany poziomu wewnątrz syfonu. Dzięki tej innowacyjnej, bezdotykowej metodzie pomiaru sterownik może rozpoznawać nie tylko wykorzystywanie pisuaru przez użytkowników, lecz także różne zakłócenia na trasie odpływu.

Bezdotykowa metoda pomiaru zapewnia sterownikowi JOMOTronic bardzo długą żywotność. Cały automatyczny układ spłukiwania jest dostarczany jako zmontowana jednostka i dlatego jego instalacja jest możliwa bez większego nakładu pracy. Przy pierwszym uruchomieniu lub po zaniku zasilania sieciowego sterownik JOMOTronic automatycznie wykonuje reset, samoczynnie podejmuje działanie i niezawodnie reaguje na istotne zmiany poziomu w syfonie. Nie jest konieczne programowanie lub ręczne nastawianie.

Po uruchomieniu systemu procesor analizuje dane pomiarowe w trybie ciągłym, rozpoznaje różne scenariusze użytkowania oraz stany systemu i reaguje odpowiednio na każdą sytuację. Za pomocą aplikacji na smartfony z systemem operacyjnym Android można w każdym czasie zmieniać nastawienia fabryczne. Minimalne wymagania aplikacji to zainstalowany systemem operacyjny Android od wersji 2.3.3 (Gingerbread).

Od kiedy na rynku: 08 2016
Cena produktu: 1850 zł netto
Gwarancja produktu: 24 miesiące
Pogwarancja: 10 lat
Dostępność na rynku: od ręki
Dokumentacja: Deklaracja Zgodności

Werit Polska Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 2
55-330 Błonie
tel. 71 336 25 95
werit@werit.pl
www.werit.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH