System hydromasażu INSPIRE w wannie Oceana/Excellent

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 10:54

System hydromasażu INSPIRE w wannie Oceana/Excellent

System Inspire marki Excellent to system oparty o masaż powietrzny i wodny wzbogacone o chromoterapię. Idealne dla każdego, kto szuka relaksu, odprężenia i chwili wytchnienia po całym dniu.

Opis produktu: System Inspire marki Excellent to system oparty o masaż powietrzny i wodny wzbogacone o chromoterapię. Idealne dla każdego, kto szuka relaksu, odprężenia i chwili wytchnienia po całym dniu. Dzięki systemowi Inspire zyskujesz dostęp do własnego prywatnego centrum relaksu. Zmień swoje zmęczenie, stres i przesilenie w przemijające doznanie dzięki kąpieli w wannie z systemem hydromasażu. Program odnowy zaczynamy od włączenia jednego z trzech automatycznych programów chromoterapii, następnie uruchamiamy masaż wodno-powietrzny, działający na najbardziej newralgiczne miejsca. Woda połączona z powietrzem uderza w nasze mięśnie masując poszczególne fragmenty naszego ciała. Wystarczy 20-30 minut takiej kąpieli połączonej z masażem, aby dużo łatwiej zasnąć po ciężkim dniu, a na drugi dzień obudzić się rześko z ciałem gotowym do kolejnych wyzwań.

Masaż wodny (zwany też hydroterapią) polega na masowaniu naszego ciała przy pomocy strumienia wody, która kierowana jest przez dysze w newralgiczne części naszego ciała (stopy, plecy oraz boki naszego ciała). Woda pod ciśnieniem wypływa z dysz stałym strumieniem i rozbija zmęczone mięśnie. Dysze Shiatsu w oparciu pleców umieszczone są tak by bezpośrednio nie kierować strumienia w kręgosłup. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu wodnego, regulowane jednym przyciskiem. Polecamy go szczególnie osobom z napięciem mięśni wywołanym przetrenowaniem lub zbyt długim pozostawaniem w tej samej pozycji.

Masaż powietrzny (zwany też perełkowym) to kąpiel w pęcherzykach powietrza wydobywających się z dysz w dnie wanny. Delikatnie masują ciało, regenerując je i zapewniając błogie doświadczenie dotyku tysiąca powietrznych perełek. Poprzez masaż łagodzą bóle mięśni, dając korzystne efekty terapeutyczne przy skurczach i stłuczeniach. Jest to delikatny masaż, który pozwala na szybkie odprężenie. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu powietrznego. Polecamy go szczególnie osobom zestresowanym, które poszukują ukojenia.

Chromoterapia to najdelikatniejsza forma terapii, polega ona na wykorzystaniu barw i ich wpływu na naszą psychikę. Ciepłe i energetyczne kolory (czerwień, pomarańcz, żółć, róż) pobudzają, chłodna paleta (zieleń, turkus, niebieski, fioletowy) odpręża, a program z użyciem pełnej palety barw pozwala na osiągnięcie harmonii. Prekursorami metody leczniczej zwanej chromoterapią lub koloroterapią, byli starożytni Egipcjanie i Chińczycy, którzy wierzyli w leczniczą moc kolorów. Obecnie chromoterapia stała się popularnym narzędziem wykorzystywanym w systemach hydromasaży. System INSPIRE posiada 3 wbudowane programy chromoterapii. Dzięki jej zastosowaniu możemy wpływać na nasze samopoczucie oraz wspomagać proces leczenia.

Najnowsza wanna Oceana to rozwiązanie do przestronnych łazienek. Powstała z myślą o wygodzie kąpiącego, jej wnętrze jest bardzo obszerne a oparcie pod szyję bardzo wygodnie wyprofilowane po dwóch stronach wanny. Jej zaletą poza piękną linią łuków wewnętrznych jest prosta linia zewnętrzna, która pozwala na jej łatwe obudowanie w łazience, a także dopasowanie parawanu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wygodnej wannie kąpielowej.

Wanna Oceana przeznaczona jest do użytkowania jako klasyczna wanna kąpielowa, wykorzystywana do celów higieniczno-sanitarnych. Wyrób przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych. Wanna Oceana jest wykonana z akrylu sanitarnego Lucite i posiada wszelkie jego dobroczynne właściwości, dodatkowo została wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół, więc spełnia ona rolę nie tylko funkcjonalną ale staje się też ozdobą łazienki. Wanna posiada w komplecie nóżki. Możliwe jest dobranie obudowy do wanny.

Od kiedy na rynku grudzień 2015
Cena produktu 8089,43 (system Inspire); 1117,70 (wanna Oceana)
Gwarancja produktu 2 lata na produkt
Pogwarancja 2 lata, na terenie całego kraju
Dostępność na rynku tak
Dokumentacja Deklaracja identyczności, Deklaracja właściwości użytkowych, Deklaracja zgodności Inspire
Nagrody,opinie,rekomend. Rekomendacja Archimania.pl

Excellent S.A.
30-841 Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B3
tel. 12 653 05 66, 12 657 16 71
biuro@excellent.com.pl
www.excellent.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH