Wanna Pryzmat Slim akrylowa prostokątna biała z niskim rantem WAEX.PRY17WHS/Excellent

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 12:08

Wanna Pryzmat Slim akrylowa prostokątna biała z niskim rantem WAEX.PRY17WHS/Excellent

Wanna Pryzmat Slim formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć.

Opis produktu: Wanna Pryzmat Slim formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Jest to zabieg nie tylko wizualny, ale i funkcjonalny: pozwala na komfortowe użytkowanie jej przez każdego – niezależnie czy wysokiego czy niskiego wzrostu - każdy łatwo odnajdzie odpowiedni punkt podparcia swoich pleców i swobodnie zrelaksuje się czerpiąc pełnię przyjemności z kąpieli. Największą zaletą wanny Pryzmat Slim jest jej smukły rant (18 mm w porównaniu do 40 mm standardowej wielkości).

Uzyskanie niskiego rantu możliwe było poprzez dodatkowe wzmocnienie jego powierzchni od spodu. Wzmocnienie to jest niewidoczne dla użytkownika, ale pozwala na stabilne zainstalowanie wanny. Dzięki niskiemu rantowi uzyskujemy bardzo minimalistyczne okolenie wanny, które pozwala na uzyskanie czystego i delikatnego efektu wizualnego, gdy wanna zostanie zabudowana płytkami w łazience. Niższy rant to też łatwiejsze dopasowanie baterii nawannowej (każda bateria nawannowa posiada ograniczenia dotyczące grubości rantu), to także mniejsza powierzchnia do czyszczenia i co ważne – dzięki dodatkowemu wzmocnieniu to także stabilniejsza konstrukcja.

Wanna Pryzmat Slim jest wykonana z akrylu sanitarnego i posiada wszelkie jego dobroczynne właściwości, dodatkowo została wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół, więc spełnia ona rolę nie tylko funkcjonalną ale staje się też ozdobą łazienki.

Wymiary wanny: 1700x755mm

Pojemność wanny do przelewu: 230 l

Dodatkowe informacje: Wanna w komplecie z nóżkami, wymaga użycia syfonu z przelewem o długości linki 57 cm. Wymaga montażu na wysokości 58,2 cm oraz obudowy o wysokości 58,2 cm.

Proponowana obudowa: Zabudowa płytkami, dla podkreślenia efektu niskiego rantu.

Wanna dostępna w opcji z hydromasażem (minimalna ilość wody dla hydromasażu to 130 l). Jest to wanna symetryczna dlatego przed wykonaniem hydromasażu należy określić stronę umiejscowienia dysz do masażu pleców.

Przeznaczenie: do użytkowania w łazienkach i salonach kąpielowych, do montażu w zabudowie płytkowej (nie ma możliwości zabudowy panelem z tworzywa) Użyte materiały: akryl sanitarny, płyta wzmacniająca oraz mieszanka wzmacniająca.

Dostępne warianty: Wanna dostępna w rozmiarach: 160x75, 180x80. Możliwa instalacja systemu hydromasażu.

Od kiedy na rynku grudzień 2015
Cena produktu 1218,70
Gwarancja produktu 2 lata na produkt, 20 lat na kolor powłoki akrylowej
Pogwarancja 2 lata, na terenie całego kraju
Dostępność na rynku tak
Dokumentacja Atest higiczniczny, Deklaracja właściwości uzytkowych
Nagrody,opinie,rekomend. Rekomendacja Archimania.pl

Excellent S.A.
30-841 Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B3
tel. 12 653 05 66, 12 657 16 71
biuro@excellent.com.pl
www.excellent.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH