Wanna z zagłówkiem Split marki Koło/Geberit

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2016 15:28

Wanna z zagłówkiem Split marki Koło/Geberit

Asymetryczną wannę KOŁO Split można kompletować ze specjalnie dedykowanym do niej parawanem nawannowym z przezroczystego szkła. Dzięki temu nowoczesnemu połączeniu, wanna przystosowana jest zarówno do relaksującej kąpieli, jak i do orzeźwiającego prysznica.

Opis produktu: Asymetryczną wannę KOŁO Split można kompletować ze specjalnie dedykowanym do niej parawanem nawannowym z przezroczystego szkła. Dzięki temu nowoczesnemu połączeniu, wanna przystosowana jest zarówno do relaksującej kąpieli, jak i do orzeźwiającego prysznica. Wanna KOŁO Split z parawanem z przezroczystego szkła pozwoli cieszyć się zarówno długimi, relaksującymi kąpielami, jak i szybkim, orzeźwiającym natryskiem. Dostępne są wanny prawo i lewostronne z panelami przednimi i bocznymi. Odpływ został umiejscowiony po środku wanny. Dla zwiększenia naszego komfortu do wanny możemy jako dodatkową opcję, skompletować zagłówek z pianki poliuretanowej, na którym oprzemy głowę podczas kąpieli. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest także niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.

Od kiedy na rynku: 2016
Cena produktu: wanna: 790-890 zł/netto zagłówek: 85 zł/netto parawan: 820 zł/netto
Gwarancja produktu: 7 lat gwarancji
Pogwarancja: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju
Dostępność na rynku: salony łazienkowe w całej Polsce
Dokumentacja: Certyfikat ISO 14001:2004 z dn. 26.04.2016 Certyfikat ISO 9001:2008 z dn. 26.04.2016 Deklaracja właściwości użytkowych – kabiny (w tym parawan Split); Deklaracja właściwości użytkowych – wanny (w tym wanna Split); Atest higieniczny na parawan Split

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax 22 376 01 00
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH