Bateria Fluence swoim organicznym designem odwołuje się do natury, z którą tworzy niezmąconą niczym harmonię. Fot. Franke.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Bateria Fluence swoim organicznym designem odwołuje się do natury, z którą tworzy niezmąconą niczym harmonię. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
01 lip 2015 11:50

Bateria Fluence: funkcjonalna i piękna

Opływowa, delikatna, o nowoczesnym, oryginalnym kształcie, w zgodzie z obowiązującym trendem nawiązującym do natury - to cechy charakteryzujące nową baterię Fluence, która dołączyła właśnie do bogatej oferty Franke.

Bateria przyciąga uwagę i stanowi mocny element w kuchennej strefie wody. Jednak poza perfekcyjnym wzornictwem, jest ona również niezwykle praktyczna i poręczna. Ułatwia wszystkie codzienne prace w kuchni. 

Dzięki trwałej głowicy ceramicznej oraz materiałom najwyższej jakości, z jakich została wykonana, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację, a odpowiednio pielęgnowana odwdzięczy się pięknym wyglądem przez długie lata codziennego użytkowania. 

Organiczny design baterii Fluence, inspirowany pięknem przyrody świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem- zarówno stalowym, jak i kolorowym . Szczególnie efektownie prezentuje się w zestawieniu z ceramicznymi komorami do podbudowy marki Franke. Razem tworzą dobrany zestaw, który zamienia strefę wody w strefę elegancji i komfortu. 

Bateria Franke Fluence występuje w dwóch wersjach: ze stałą oraz wyciąganą wylewką.

Wykończenie: chromowana.

Cena: Bateria Fluence PULL-OUT: 1199 zł (cena promocyjna 999 zł); Bateria Fluence: 999 zł (cena promocyjna 799 zł)

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH