ZOE to prawdziwie nowoczesna bateria. Nowatorskim rozwiązaniem jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Fot. Franke.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

ZOE to prawdziwie nowoczesna bateria. Nowatorskim rozwiązaniem jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
26 sie 2015 09:03

Bateria KWC ZOE – innowacja i piękne wzornictwo

Pełna przydatnych funkcji oraz nowinek technicznych, o nowoczesnej, opływowej formie, wyposażona w efektowne podświetlenie strumienia wody. Taka właśnie jest innowacyjna bateria KWC ZOE.

To wielofunkcyjne urządzenie gwarantuje najwyższy komfort użytkowania i zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Teraz jest ono nie tylko praktyczne, ale też piękne i ekstrawaganckie.

Dzięki nowoczesnej baterii KWC ZOE z łatwością umyjemy nawet bardzo duże naczynia, a także dokładnie opłuczmy warzywa i owoce. Wszystko to dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica, która nieużywana staje się niewidoczna, idealnie wpasowując się w korpus baterii. Baterię ZOE z łatwością dopasujemy do wnętrza kuchni w każdym stylu. Jest bowiem dostępna aż w pięciu ciekawych kolorach: biały, czarny, chrom, stal szlachetna oraz szampan. 

ZOE posiada trwałą głowicę ceramiczną, perlator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN zaprojektowanym w taki sposób, by samo używanie baterii zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które mogą blokować przepływ wody. Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w KWC ZOE jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Ten oryginalny element dekoracyjny to bardzo ciekawy sposób na odmianę kuchennej strefy zmywania. 

Ponadto, w trosce o środowisko naturalne, producent wprowadził innowację, która polega na automatycznym wyłączaniu baterii po 30 minutach. 

Cena: od 3.199 zł

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH