Biała płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH jest niezwykle wydajna i prosta w obsłudze, a jej kolor sprawia, że pasuje idealnie do modnych, białych kuchni. Fot. Franke.
Biała płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH jest niezwykle wydajna i prosta w obsłudze, a jej kolor sprawia, że pasuje idealnie do modnych, białych kuchni. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
26 maj 2015 07:59

Biała płyta indukcyjna – precyzyjna i piękna

Biała płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH to płyta do zadań specjalnych. Jest wygodna, intuicyjna i funkcjonalna, a dodatkowo odpowiada najnowszym trendom w aranżacyjnym.

Domowy posiłek zawsze smakuje najlepiej, a jeśli jest przygotowany dla najbliższych i wspólnie celebrowany, ma znaczenie szczególne. Przez brak czasu nie zawsze jednak udaje nam się zjeść razem przy rodzinnym stole, dlatego tak ważne są intuicyjne, łatwe w obsłudze urządzenia wyposażenia kuchennego, które nie tylko ułatwią nam pracę, ale także ją przyspieszą.

Elegancka, bezpieczna, funkcjonalna i oszczędna – taka właśnie jest najnowsza płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH oferowana przez firmę Franke. Posiada funkcję Booster dla wszystkich pól, zintegrowany panel sterujący, wskaźnik ciepła działania pól grzewczych oraz wygodne sterowanie Touch Control, co pozwala uzyskać najwyższą precyzję i efektywnie wykorzystać urządzenie.

Dzięki zastosowaniu przez producenta specjalnych zwojów, umożliwiających łatwą kontrolę nad emisją ciepła, płyta jest także niezwykle wydajna. Natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika i jest łatwa w obsłudze.

Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke jest także wyjątkowo bezpieczna. Specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie jedynie ciepłe, a nie gorące.

Cena: 2.499 zł.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH