Chłodziarko-zamrażarka FCB 3401 NS 2D XS firmy Franke posiada niezwykle przydatną funkcję Holiday. Fot. Franke.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Chłodziarko-zamrażarka FCB 3401 NS 2D XS firmy Franke posiada niezwykle przydatną funkcję Holiday. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 cze 2015 14:53

Chłodziarko-zamrażarka z funkcją Holiday

Wakacje już się rozpoczęły, a wraz z nimi letnie wyjazdy. Warto w tym czasie pomyśleć o oszczędności energii w naszym domu. Z pewnością pomoże w tym inteligentne AGD marki Franke.

Urządzenia wzbogacone nowoczesnymi technologiami elastycznie dopasowują się do potrzeb użytkownika, ułatwiają prace domowe oraz pomagają zaoszczędzić nie tylko energię, ale także czas i pieniądze. A wszystko to dzięki dużemu wyborowi programów i funkcji, zapamiętywaniu wybieranych przez użytkowania parametrów i ustawień oraz ulubionych programów.

Chłodziarka powinna pracować cały czas, jak więc podczas wyjazdu oszczędzić energię? Rozwiązaniem jest niezwykle przydatna funkcja Holiday, zastosowana w chłodziarko-zamrażarce FCB 3401 NS 2D XS.

Funkcja pozwala na odrębne sterowanie lodówką i zamrażarką. Po jej włączeniu zamrażarka będzie normalnie pracowała, utrzymując idealnie zamrożone produkty w odpowiedniej temperaturze. Natomiast chodziarka pracuje utrzymując temperaturę obniżoną do poziomu „stand by” (12-13 st. C), aby nie powstawała pleśń ani brzydki zapach. Wszystko to przy minimalnym zużyciu energii.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w AGD Franke bez obaw możesz wyjechać na urlop i nie martwić się o rachunki oraz niepotrzebnie zużytą energię.

Cena chłodziarko-zamrażarki FCB 3401 NS 2D XS: 4.999 zł.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH