Płyta indukcyjna ma szlifowane krawędzie boczne, które idealnie przylegają do blatu. Fot. Franke.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Płyta indukcyjna ma szlifowane krawędzie boczne, które idealnie przylegają do blatu. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
01 paź 2015 12:09

Nowa płyta indukcyjna: idealna do jesiennych przysmaków

Jesień zachwyca pełnią smaków i kolorów. Zieleń ustępuje miejsca złotym, czerwonym i pomarańczowym barwom, a chłodniki i sałatki zamieniamy na gulasze, rozgrzewające zupy- kremy i przetwory.

W przygotowaniach jesiennych przysmaków z pewnością pomoże nam nowa płyta indukcyjna Franke FHBP 7704 4I T PWL XS, która wyposażona została w szereg przydanych funkcji, jest niezwykle intuicyjna i świetnie komponuje się z kuchenną zabudową.

Posiada szlifowane krawędzie boczne, które idealnie przylegają do blatu, natomiast z przodu wykończona została elegancką listwą ze stali szlachetnej.

Płyta Franke wyposażona jest w 4 pola z funkcją Booster. Elektronicznie rozpoznaje obecność i wielkość naczynia a panel Touch Control zapewnia wygodne sterowanie. Ponadto urządzenie posiada wskaźnik ciepła resztkowego oraz zegar.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników firma Franke wyposażyła płytę FHBP 7704 4I T PWL XS w blokadę przed dziećmi oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Do przydatnych funkcji należy również możliwość zaprogramowania czasu działania pola grzewczego. Po upływie wybranego czasu gotowania, otrzymamy sygnał dźwiękowy.

Urządzenie posiada możliwości ograniczenia mocy maksymalnej, dzięki czemu podłączymy ją do instalacji elektrycznej w każdym budynku.

Nowa płyta indukcyjna Franke FHBP 7704 4I T PWL XS umili i ułatwi wyczarowanie prawdziwego kolażu jesiennych barw i smaków, które z pewnością zachwycą Twoich bliskich.

Cena: 3.499 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH