Okap Franke EVO charakteryzuje się niezwykłą łatwością obsługi, funkcjonalnością, a przede wszystkim wysoką wydajnością i cichą pracą. Fot. Franke.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Okap Franke EVO charakteryzuje się niezwykłą łatwością obsługi, funkcjonalnością, a przede wszystkim wysoką wydajnością i cichą pracą. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
29 lip 2015 15:39

Nowy okap EVO

Nowoczesny okap ścienny Franke EVO to ukłon w stronę piękna i szyku, ale też najwyższego komfortu.

Obecnie w aranżacji wnętrz dominuje styl minimalistyczny. Modne są proste, klasyczne formy, bez zbędnych ozdób i detali, które nadają pomieszczeniom elegancji, wprowadzają ład i harmonię.

Urządzając kuchnię według najnowszych trendów, mamy do wyboru niezwykle bogatą ofertę urządzeń AGD, które nie zdominują wnętrza, a jednocześnie nadadzą mu charakteru. Świetnym wyborem będzie nowoczesny okap ścienny Franke EVO. 

Przemyślany design, perfekcyjne wykończenie z białego lub czarnego szkła nadaje mu lekkości i subtelności, ale także przyciąga uwagę i stanowi wyróżniający się element w wyposażeniu kuchni. Okap charakteryzuje się niezwykłą łatwością obsługi, funkcjonalnością, a przede wszystkim wysoką wydajnością i cichą pracą. Na biegu intensywnym może oczyścić aż 560 m³ w ciągu godziny. Zapewnia maksymalny komfort podczas przyrządzania posiłków oraz skutecznie i dyskretnie oczyszcza powietrze.

EVO to również efekt zaangażowania firmy Franke w rozwój technologii oszczędzających energię. Okap wyposażony został w nowoczesny silnik Energy oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Klasyka, umiar i elegancja są zawsze na czasie, dlatego styl minimalistyczny w aranżacji wnętrz ma coraz więcej zwolenników, a przygotowanie posiłków w harmonijnie urządzonej kuchni jest po prostu przyjemniejsze i może być naprawdę relaksujące.

Okap o szerokości 60 cm: 1.899 zł, cena promocyjna: 1.399 zł.

Okap o szerokości 90 cm: 1.999 zł, cena promocyjna: 1.499 zł.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • pracująca, 2017-11-14 09:51:49

    Tak ,sprzęt jest bardzo pomocny dzisiejszym zagonionym paniom domu, pracującym zawodowo. Więc technologia w kuchni pomada ,by nie padać na twarz wieczorami!

POLECAMY W SERWISACH