Na zdjęciu zlewozmywak Maris 651-100Fot. Franke.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Na zdjęciu zlewozmywak Maris 651-100Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
26 sie 2015 10:30

Trwałe i modne zlewozmywaki ceramiczne

Latem tego roku firma Franke wprowadziła do oferty najwyższej jakości, trwałe i piękne zlewozmywaki z materiału Fraceram®.

Kuchnia to bez wątpienia serce domu. To w niej toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego warto urządzić ją tak, aby tworzyła komfortową, funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, wyposażoną w niezawodne sprzęty i armaturę.

Zlewozmywaki Franke wykonane z opatentowanej masy ceramicznej Fraceram® charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, posiadają atrakcyjne kształty, rozmiary i kolory, dzięki czemu z łatwością dopasujemy odpowiedni model do wnętrza naszej kuchni. Dostępne są modele jednokomorowe, półtorakomorowe, z ociekaczem lub bez, w kolorach onyx, kremowym, grafitowym, cappuccino oraz białym polarnym. 

Ponadto, zlewozmywaki ceramiczne Franke są łatwe w codziennej pielęgnacji oraz niezwykle odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytkowania. Zawdzięczamy to specjalnej recepturze oraz procesowi wypalania ceramiki w 1200°C. Fraceram® składa się z naturalnych surowców takich jak glina, kaolin (glinka porcelanowa) oraz kwarc, które podczas produkcji zlewozmywaków są mielone, następnie formowane i wypalane. Jednocześnie specjalna masa ceramiczna łączona jest ze szkliwem, które nadaje blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest wyjątkowo trwała i gładka.

Warto dodać, że zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków ceramicznych Franke jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. 

Wszystkie zlewozmywaki ceramiczne Franke są wyposażone w EasyClick. System ten polega na otwieraniu i zamykaniu zaworu odpływu za pomocą przycisku, co zapewnia najwyższą higienę. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji. Fraceram® każdego dnia zachwyca od nowa, a ze względu na swoje właściwości sprawdzi się w miejscach, które wymagają częstego używania i jednocześnie powinny wyróżniać się estetycznym wyglądem. Jest to więc doskonały materiał do zastosowania w kuchni. Zlewozmywaki ceramiczne Franke są objęte 15-letnią gwarancją. 

Zlewozmywak Maris 651-100, cena: 3.199 zł
Zlewozmywak Mythos 651-100, cena: 3.599 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH