Zlewozmywak Franke Maris 651-100 składa się z dużej, głębokiej komory głównej oraz mniejszej, w której szybko opłuczemy grzyby czy zioła. Posiada również spory ociekacz, na którym wysuszymy naczynia oraz produkty spożywcze. Fot. Franke.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Zlewozmywak Franke Maris 651-100 składa się z dużej, głębokiej komory głównej oraz mniejszej, w której szybko opłuczemy grzyby czy zioła. Posiada również spory ociekacz, na którym wysuszymy naczynia oraz produkty spożywcze. Fot. Franke.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Franke
14 paź 2015 15:45

Zlewozmywak ceramiczny Maris 651-100

Nowy zlewozmywak Maris 651-100 z masy ceramicznej Fraceram w kolorze cappuccino to dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią piękne, proste, ale też praktyczne rozwiązania w kuchni.

Ceramika jest stosowanym od wieków naturalnym materiałem, który doskonale sprawdza się w miejscach najbardziej eksploatowanych, wymagających zachowania wyjątkowej higieny i czystości. Naturalne właściwości opatentowanej masy ceramicznej Fraceram sprawiają, że materiał charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, jest idealnie gładki, niezwykle odporny na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytkowania. Jest to więc idealny materiał do zastosowania w kuchni.

Nowy zlewozmywak Franke Maris 651-100 z masy ceramicznej Fraceram w kolorze cappuccino składa się z dużej, głębokiej komory głównej oraz mniejszej, w której szybko opłuczemy grzyby czy zioła. Posiada również spory ociekacz, na którym wysuszymy naczynia oraz produkty spożywcze. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy rollmatę, deskę do krojenia oraz wkładkę ociekową. Maris 651-100 idealnie sprawdzi się więc w przygotowaniach jesiennych przysmaków i przetworów czy rozgrzewających dań. A jego oryginalny kolor sprawi, że kuchnia nabierze ciepłego, domowego klimatu.

Zlewozmywak Maris 651-100 wyposażony jest również w innowacyjny przycisk EasyClick do otwierania i zamykania zaworu odpływu. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji i co najważniejsze, zapewnia najwyższą higienę.

Ponadto, zlewozmywak ceramiczny Maris doskonale prezentuje się w połączeniu z drewnianymi blatami i równie dobrze wygląda w zestawieniu z kamieniem.

Franke Maris 651-100 to trafiony wybór jeśli szukasz zlewozmywaka niezwykłego, wyjątkowo wytrzymałego, ale też po prostu pięknego. Materiał Fraceram gwarantuje, że zlewozmywak zachowa swój ponadczasowy urok przez wiele lat. Wymaga przy tym niewiele pielęgnacji. Jego jesienny, ciepły kolor przyciąga uwagę, a przy tym idealnie współgra z kuchenną zabudową w każdym stylu.

Zlewozmywak Maris dostępny jest w pięciu oryginalnych kolorach: białym polarnym, kremowym, cappuccino, grafitowym oraz onyx. 

Specyfikacja:

 • Minimalna szer. podbudowy: 600 mm
 • Rozmiar odpływu: 1 1/2" + 3 1/2"
 • Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): 2
 • Wymiary zewnętrzne: 1000x510 mm
 • Wymiary komory: 350x420x200 mm
 • Wymiary małej komory: 145x308x134 mm
 • Ilość komór: 1 1/2
 • Wycięcie: 980x490 mm
 • Położenie ociekacza: model odwracalny
 • Cena: 3 199 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH