Zlewozmywak Hydros do zabudowy łączy w sobie estetykę wykonania, nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich jest innowacyjny przełącznik korka automatycznego Easy Click, który zapewnia higieniczne zamykanie oraz otwieranie odpływu za pomocą przycisku. Fot. Franke.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Zlewozmywak Hydros do zabudowy łączy w sobie estetykę wykonania, nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich jest innowacyjny przełącznik korka automatycznego Easy Click, który zapewnia higieniczne zamykanie oraz otwieranie odpływu za pomocą przycisku. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
26 maj 2015 08:40

Zlewozmywak Hydros – jakość i funkcjonalność w nowoczesnej formie

Zlewozmywak wbudowywany Hydros jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny styl, wysoką funkcjonalność i higieniczność.

Kuchnia stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Właśnie w niej spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia i dlatego podczas aranżacji tego szczególnego miejsca, warto pamiętać o wielu istotnych elementach.

Wyposażenie powinno być spójne wzorniczo, estetyczne, ale przede wszystkim ergonomiczne i wykonane z materiałów najwyżej jakości. Jest to niezwykle ważne, jeśli myślimy o urządzeniu strefy wody, czyli najbardziej eksploatowanej części naszej kuchni. Idealnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny styl, wysoką funkcjonalność i higieniczność, jest zlewozmywak wbudowywany Franke Hydros.

Perfekcyjnie dobrane proporcje komory i ociekacza zamknięte zostały w eleganckiej, klasycznej formie, która świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej. Zlewozmywak Hydros wykonany jest ze stali szlachetnej, czyli wyjątkowo wytrzymałego i uniwersalnego materiału, charakteryzującego się dużą odpornością na wysokie temperatury, powstawanie plam oraz uderzenia.

Zlewozmywak Hydros to również gwarancja wysokiej higieny. Ukryty przelew zlewozmywaka stanowi nie tylko element ozdobny, podkreślający jego styl, ale również ułatwia utrzymanie go w czystości. Hydros posiada System Clean Sink, czyli opatentowany przez Franke zintegrowany odpływ wytłoczony razem ze zlewozmywakiem. Pozwala to uzyskać idealną, jednolitą powierzchnię, bez szczelin, dzięki czemu brud i bakterie nie odkładają się w spoinach.

Zlewozmywak wyposażony został także w innowacyjny przełącznik korka automatycznego Easy Click, który zapewnia higieniczne zamykanie oraz otwieranie odpływu za pomocą przycisku. Nie bez powodu to właśnie Hydros 614 firmy Franke otrzymał niemiecką, prestiżową nagrodę – Kitchen Innovation of the Year 2014, corocznie przyznawaną najlepszym produktom domowego użytku przez niezależną Inicjatywę Konsumenta „Life Care – Better Life”. Eksperci docenili niezwykłą jakość, funkcjonalność i nowoczesność zlewozmywaka.

Cena: 1.699 zł/zlewozmywak Hydros 654, 1.399 zł/zlewozmywak Hydros 614.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH