Okap Downdraft montowany jest w blacie kuchennej wyspy. Fot. Franke.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Okap Downdraft montowany jest w blacie kuchennej wyspy. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
30 lip 2015 13:55

Montaż okapu: ekspert radzi

Samodzielny montaż okapu nablatowego czy sufitowego może wydawać się nie lada wyzwaniem. Jednak z pomocą eksperta firmy Franke poradzi sobie każdy.

Nowoczesna kuchnia to coraz częściej przestrzeń otwarta na salon, a jej centralnym punktem jest wyspa, która pełni funkcję dodatkowego miejsca roboczego, stołu i strefy gotowania. W ostatnim wypadku warto pomyśleć więc o odpowiednim okapie, bo to od jego pracy zależeć będzie jakość powietrza w pomieszczeniu i komfort naszej pracy.

Franke w swojej ofercie ma cały wachlarz modeli okapów do wyboru, od tradycyjnych, po oryginalne, bardzo nowoczesne. W portfolio marki znajdziemy okapy wyspowe, nablatowe, sufitowe, ścienne, narożne oraz do wbudowania w szafkę i szufladowe.

Samodzielne zamontowanie okapu nablatowego czy sufitowego może wydawać się szczególnie skomplikowane. Jednak z pomocą Eksperta Franke na pewno sobie poradzisz!

Na kanale YouTube „EkspertFranke” dowiesz się jak prawidłowo zamontować okap Downdraft w blacie kuchennej wyspy. Model Franke Downdraft podczas pracy wysuwa się, by oczyścić powietrze, a chowa gdy jest niepotrzebny.

Ekspert Franke prezentuje również montaż okapu Maris UP&DOWN, który umiejscowiony jest w suficie nad wyspą. Rozpoczynając pracę obniża się na czterech metalowych linkach. Gdy skończy swoje zadanie, unosi się z powrotem do sufitu, pozostając subtelnym dodatkiem w kuchni.

Montaż urządzeń pokazano bardzo precyzyjnie, krok po kroku. Zbliżenia na poszczególne czynności pozwalają dokładnie przyjrzeć się pracy Ekspertów Franke, tak by razem z nimi, bez problemu zamontować okap.

Montaż okapu Downdraft: https://youtu.be/2ZbKOIYqV64

Montaż okapu Maris UP&DOWN: https://www.youtube.com/watch?v=STm5qm1I-iE

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Elka, 2017-09-20 11:01:16

    Bałam się czy mąż poradzi sobie przy montażu okapu[od globalo.pl],na szczęście nie było to skomplikowane!Wyszedł z twarzą!

POLECAMY W SERWISACH