Chłodziarko-zamrażarka FCB 4001 NF S A+ to połączenia wysokiej funkcjonalności z perfekcyjnym, eleganckim designem.  Urządzenie wyposażone zostało w sterowanie elektroniczne, zdolność przechowywania awaryjnego 14h, system No Frost, funkcję Super Cool, Super Frost, automatyczne rozmrażanie oraz klasę energetyczną A+. Cena: 4.999 zł. Fot. Franke.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Chłodziarko-zamrażarka FCB 4001 NF S A+ to połączenia wysokiej funkcjonalności z perfekcyjnym, eleganckim designem. Urządzenie wyposażone zostało w sterowanie elektroniczne, zdolność przechowywania awaryjnego 14h, system No Frost, funkcję Super Cool, Super Frost, automatyczne rozmrażanie oraz klasę energetyczną A+. Cena: 4.999 zł. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 cze 2015 11:32

AGD do kuchni - nowoczesne i oszczędne

Wybierając urządzenia AGD do kuchni warto zawrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność i estetyczny wygląd, ale również energooszczędność. Bo dzięki temu nasze rachunki za prąd mogą być znacznie niższe.

Kupując urządzenia gospodarstwa domowego – piekarnik, lodówkę czy okap – najczęściej kierujemy się ich funkcjonalnością oraz pięknym wyglądem, który nada kuchennej przestrzeni niepowtarzalny charakter. Warto jednak zwrócić uwagę także na ich energooszczędność. To z pewnością pomoże zmniejszyć rachunki za prąd oraz pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne. 

Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór produktów, łączących dobry design z energooszczędnością. Takie w swojej ofercie ma również firma Franke, która stawia na ochronę środowiska i w pełni angażuje się w rozwój technologii oszczędzających energię.

Chłodziarko-zamrażarki, zmywarki i piekarniki Franke oznaczone są klasą efektywności energetycznej A. Producent wprowadził także do oferty szereg energooszczędnych innowacji, głównie do gamy piekarników, okapów i płyt indukcyjnych. Spektakularna technologia zastosowana w piekarnikach Franke z linii Crystal polega na wykorzystaniu zupełnie nowej, energooszczędnej metody grzania – Dynamic Cooking Technology, w skrócie DCT. Grzałki wykorzystane w piekarniku nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii.

W najnowszych okapach zastosowano specjalne energooszczędne silniki, które zużywają o 35% mniej energii niż te standardowe. W przypadku płyt indukcyjnych producent zastosował nową technologię Plus, która daje większą moc w krótszym czasie i przy mniejszym zużyciu energii, co wpływa na poprawę energooszczędności.

Chłodziarko-zamrażarki to podstawowe urządzenia kuchenne, które pracują bez przerwy – i w dzień, i w nocy. W tym przypadku kwestia oszczędności energii i szkodliwego oddziaływania na środowisko jest szczególnie ważna, dlatego klasa energetyczna A towarzyszy wszystkim urządzeniom Franke z tego segmentu. Zmywarki Franke także oznaczone zostały klasą efektywności energetycznej A, co daje spore oszczędności energii, wody i oczywiście czasu.

Nowe urządzenia AGD Franke ułatwiają codzienne prace domowe, są funkcjonalne, pięknie się prezentują i oszczędzają nasze pieniądze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH