Bateria MasterChef z ruchomą wylewką ułatwi pracę każdego domowego szefa kuchni. Fot. Franke.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Bateria MasterChef z ruchomą wylewką ułatwi pracę każdego domowego szefa kuchni. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
23 cze 2015 09:12

Funkcjonalna kuchnia: tak niedrogo ją wyposażysz

Wraz z cieplejszymi dniami warto pomyśleć o zmianach w naszym domu. Nie musi to być duża rewolucja. Wystarczą nowe dekoracje, odświeżenie koloru ścian czy zakup sprzętów do kuchni, których wartość nie nadwyręży domowego budżetu.

Atrakcyjne ceny zawsze zachęcają do zakupów, dlatego firma Franke przygotowała ofertę promocyjną pod hasłem "Kuchnia doskonała", obejmującą zarówno AGD jak i armaturę, a także sortowniki odpadów, młynki oraz środki czystości.

Do wyboru mamy szeroką gamę zlewozmywaków - w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, wykonanych z materiałów takich jak trwały Fragranit+ z technologią Sanitized®, innowacyjny Tectonite® czy klasyczna stal szlachetna.

Ponadto, kupując zlewozmywak z Fragranitu+ otrzymamy gratis Magiczną Gąbkę, która jak „gumka myszka” wyciera zabrudzenia powstałe podczas użytkowania zlewozmywaków. Wystarczy tylko przetrzeć zabrudzone miejsce zwilżoną gąbką.

W ofercie znalazły się również baterie, a wśród nich zarówno znane i cenione modele, jak i nowości: Active, Fluence Pull-Out, Masterchef, Meos Pull-Out czy Sinta. Warto dodać, że wszystkie zlewozmywaki i baterie z oferty objęte są 15-letnią gwarancją.

Kolejną pozycją w projekcie promocyjnym Franke są funkcjonalne, ciche i wydajne okapy. Producent oferuje aż 13 modeli - wyspowych, ściennych, do wbudowania w szafkę oraz szufladowych. W tym segmencie znajdziemy również nowości takie jak okap Evo czy Tunnel LED.

Oferta promocyjna zadowoli też wielbicieli EKO-rozwiązań, ponieważ obejmuje sortowniki odpadów - Garbo oraz Trolley Vario i młynki do odpadów. W okazyjnej cenie znajdziemy również wielofunkcyjną pastę Inox do czyszczenia produktów ze stali szlachetnej oraz Magiczną Gąbkę.

Dzięki nowemu projektowi promocyjnemu Franke twoja kuchnia zmieni się w miejsce w wiosennym klimacie, doskonałe do przyrządzania i serwowania posiłków. Oferta ważna jest od 1 kwietnia 2015 aż do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH