Powściągliwa, klasyczna forma zlewozmywaka Maris wykonanego z materiału Fraganit+ idealnie pasuje do przestronnych, nowoczesnych kuchni. Sprawdzi się również w mniejszych przestrzeniach. Ergonomiczna i elegancka bateria Sinos stanowi doskonałe uzupełnienie zlewozmywaka Maris. Fot. Franke.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Powściągliwa, klasyczna forma zlewozmywaka Maris wykonanego z materiału Fraganit+ idealnie pasuje do przestronnych, nowoczesnych kuchni. Sprawdzi się również w mniejszych przestrzeniach. Ergonomiczna i elegancka bateria Sinos stanowi doskonałe uzupełnienie zlewozmywaka Maris. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 cze 2015 15:19

Kuchnia na lato. Wspólne odkrywanie smaków

Kuchnia to miejsce szczególne, niezwykle ważny element na domowej mapie. Odpowiednio zaaranżowana współgra z salonem i staje się idealnym miejscem do wspólnego przyrządzania posiłków z najbliższymi.

Gotowanie to odkrywanie nowych smaków, pasja i uczta dla zmysłów, ale także genialna zabawa. Zaproś więc przyjaciół do wspólnego gotowania. Niech każdy przyniesie jeden ulubiony produkt - owoc, warzywo, ser, makaron. Spróbujcie stworzyć coś z tego co macie. Każdy, nawet najdziwniejszy pomysł wchodzi w grę. Wtedy wszyscy uczestnicy imprezy będą zaangażowani i żaden z gości z pewnością nie będzie się nudził.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że nawet przygotowanie najprostszego dania, nie będzie jednak możliwe bez odpowiedniego sprzętu. Przy wspólnym przyrządzaniu potraw idealnie sprawdzą się systemy kuchenne Franke. Kompletne wyposażenie kuchni zaczynając od blatów i płyt grzewczych, przez okapy, piekarniki oraz zlewozmywaki, na bateriach kończąc, stanowi zaproszenie do miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Są funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a korzystanie z nich to także przyjemność.

Płyta indukcyjna Franke Flexi została zaprojektowana z myślą o osobach, dla których gotowanie to właśnie świetna rozrywka. Posiada cztery pola grzewcze, które można wygodnie ze sobą łączyć. Na płycie Flexi miłośnicy hiszpańskich smaków z powodzeniem zmieszczą specjalną patelnię do paelli, a zwolennicy tradycyjnej kuchni polskiej duży garnek do gotowania bigosu. 

Wśród nowości firmy Franke, które umilą nam gotowanie, znajdziemy również elegancki, nowoczesny i funkcjonalny, a przede wszystkim wydajny i cichy okap Downdraft. Urządzenie zadba o czystość powietrza w pomieszczeniu, wchłonie intensywne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą.

Zlewozmywak także z pewnością ułatwi nam przygotowanie posiłków-mycie, płukanie, krojenie. Franke proponuje proste formy, funkcjonalność i piękno. Zlewozmywaki takie jak Maris czy Crystal posiadają szereg przydatnych akcesoriów: deskę do krojenia, wkładkę ociekową w desce czy rollmate, dzięki którym powierzchnia zlewozmywaka może stać się dodatkową strefą roboczą. Idealnym uzupełnieniem są baterie kuchenne Franke. Nowa Sinos Pull-Out czy Lounge z wyciąganą wylewką są praktyczne, a przy tym niezwykle piękne. Perfekcyjnie wyprofilowane wylewki oraz innowacyjne głowice ceramiczne stanowią gwarancję, że będziemy cieszyć się nimi przez długie lata użytkowania.

Systemy kuchenne Franke, szczypta dobrego humoru, łyżeczka ciekawego pomysłu i odrobina uśmiechu. Wszystko okraszone letnim, ciepłym wieczorem i przepis na udane spotkanie w gronie przyjaciół gotowy!

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Brats, 2017-11-13 11:17:18

    Tak, gotowanie rodzinne to frajda dla dzieci niekoniecznie dla rodziców,ale czego nie robi się dla milusińskich! A w porządkach pomoże nam zmywarka a zapachy,przypaleniznę dobry okap!
  • Frytka, 2017-09-27 15:25:49

    Wspólne odkrywanie smaków z rodziną w kuchni to niezapomniane smaki i kupa śmiechu! Przy czym jeśli okap jest cichy i wydajny,w dodatku pochłania cząsteczki tłuszczu unoszące się z nad płyty to jest już pełnia szczęścia

POLECAMY W SERWISACH