Granitowy zlewozmywak Mythos i bateria Grammy tworzą zgrany duet dzięki geometrycznej formie i czarnym elementem baterii. Fot. Franke.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Granitowy zlewozmywak Mythos i bateria Grammy tworzą zgrany duet dzięki geometrycznej formie i czarnym elementem baterii. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
26 lis 2015 12:53

Praktyczna kuchnia. Wybieramy zlewozmywak i baterię

Kupując zlewozmywak i baterię do kuchni, warto postawić na produkty z tej samej kolekcji. Zobaczcie najmodniejsze z nich.

Nowoczesne formy zlewozmywaków i baterii z linii Sinos czy Centinox idealnie pasują do dużych kuchni, otwartych na salon. Natomiast niecodzienne połączenie dwóch materiałów - stali szlachetnej i czarnego szkła zastosowane w zlewozmywaku Crystal doskonale podkreśla unikalny charakter każdego z nich oraz ciekawie eksponuje przenikanie się płaszczyzn, nadając przestrzeni kuchennej niezwykłej elegancji i niepowtarzalnego charakteru.

Czynności wokół strefy wody, wykonamy szybciej i przyjemniej dzięki dużej, praktycznej komorze zlewozmywaka Mythos Fusion. Czystość, niezmienny wygląd i kolor naszego zlewozmywaka zapewni materiał, z którego został wykonany. Niezwykle trwały i stale ulepszany Fragranit+ składający się w 80% z granitu, oraz w 20% z niezwykle trwałego spoiwa akrylowego to gwarancja perfekcyjnego wyglądu zlewozmywaka przez długie lata użytkowania.

Eleganckie i praktyczne baterie kuchenne Franke stanowią idealne uzupełnienie zlewozmywaków, wyglądają szlachetnie i świetnie prezentują się w przestrzeni strefy wody. Najnowsze wzory baterii - od tradycyjnych po ekstrawaganckie, zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Zgrane duety Franke: zlewozmywaki oraz baterie to zaproszenie do wspólnego gotowania, do celebracji czasu, który spędzamy razem przy błahych, codziennych czynnościach i dzięki temu te zwykłe chwile, jak uchwycone w kadrze zdjęcia nabierają osobistego znaczenia.

Emocje są w życiu każdego z nas równie ważne, co smaki, sztuką jest dostrzec magię w rutynowych, kuchennych czynnościach, ale dzięki zgranym duetom – to jest możliwe. Misją marki Franke jest tworzenie nowej jakości w kuchniach naszych klientów, nie nowych produktów w magazynach – dodaje Monika Konaszewska – Marketing Manager Franke Polska.

Wszystkie baterie i zlewozmywaki Franke objęte są 15-letnią gwarancją.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH