System Autocook, dostępny w wybranych modelach piekarników Franke, pozwala na przygotowanie 50 zdefiniowanych typów potraw z wykorzystaniem różnych kombinacji trybów, czasów i temperatur pieczenia. Fot. Franke.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

System Autocook, dostępny w wybranych modelach piekarników Franke, pozwala na przygotowanie 50 zdefiniowanych typów potraw z wykorzystaniem różnych kombinacji trybów, czasów i temperatur pieczenia. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: FRANKE
26 maj 2015 08:51

Smaczne i zdrowe śniadanie. Sprawdź funkcję Autocook

Śniadanie to bez wątpienia najważniejszy posiłek dnia. Prawidłowo skomponowane dodaje energii i siły. Warto, więc zadbać, aby w jego składzie znalazły się węglowodany złożone.

Węglowodany złożone powoli podnoszą poziom cukru we krwi i dostarczają energii przez wiele godzin. Dzięki temu nie odczuwamy głodu, a nasz organizm pracuje wydajnie. Idealnym wyborem będzie pieczywo razowe, musli lub domowej roboty granolę, czyli produkty bogate w błonnik pokarmowy. Nasz zdrowy posiłek możemy dopełnić pyszną kawą np. zbożową, bo po przebudzeniu nie ma nic przyjemniejszego niż zapach kawy i świeżego pieczywa. To z pewnością skutecznie pobudzi ciało i umysł, a także poprawi nastrój.

A może by tak upiec chleb samodzielnie? Do upieczenia smacznego, zdrowego, domowego chleba potrzebna jest tylko mąka, woda, sól, zakwas i oczywiście odpowiedni sprzęt kuchenny. Z piekarnikiem Franke wyposażonym w system Autocook, to sama przyjemność i świetny pomysł na urozmaicenie weekendowych poranków!

System Autocook, dostępny w wybranych modelach piekarników Franke, pozwala na przygotowanie 50 zdefiniowanych typów potraw z wykorzystaniem różnych kombinacji trybów, czasów i temperatur pieczenia. Po wybraniu przepisu, piekarnik piecze automatycznie, dobierając optymalne połączenie sposobu grzania, temperatury i czasu pieczenia.

Wybieramy odpowiednią kategorię "chleb", potem rodzaj pieczywa (tradycyjny chleb, bagietka, foccacia…) i zatwierdzamy zdefiniowaną wagę potrawy. Przy ustawieniu wagi bochenka 1 kg czas pieczenia wynosi 25 minut. Teraz tylko wystarczy nacisnąć start.

Gdy nasz chleb jest już gotowy, możemy na jego bazie przygotować najróżniejsze wariacje śniadaniowe. Na przykład pyszne tosty Woodcook ze zbioru przepisów Franke. Udanej zabawy!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH