Doskonale dobrane wyposażenie kuchni: piekarnik Crystal Steel, zlewozmywak i bateria Centinox, okap Up&Down Apollo. Fot. Franke.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Doskonale dobrane wyposażenie kuchni: piekarnik Crystal Steel, zlewozmywak i bateria Centinox, okap Up&Down Apollo. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
14 lip 2015 13:18

Systemy kuchenne Franke

Szukacie kompleksowych systemów kuchennych łączących nowoczesne wzornictwo z najwyższą jakością? Jeśli tak - koniecznie sprawdźcie ofertę firmy Franke.

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z jakością wykonania oraz funkcjonalnością jest podstawą tworzenia kompleksowych systemów kuchennych Franke. Firma oferuje swoim klientom właśnie takie podejście do wyposażania wnętrz kuchennych. W portfolio marki znajdują się urządzenia AGD oraz armatura dopasowane do siebie pod względem wzornictwa, kolorystyki oraz technologii.

Baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystywanie zlewozmywaka. Bogata oferta daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów strefy wody, a najnowsze wzory baterii oraz zlewozmywaków zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Okapy, piekarniki i płyty grzewcze Franke także stanowią perfekcyjne uzupełnianie zarówno pod kątem technologicznym, jak i wzorniczym. Idealnie ze sobą współdziałają, ułatwiając nam codzienną pracę w strefie gotowania.

Komfort pracy w kuchni zależy nie tylko od ergonomii, ale również od jej estetyki. Harmonijnie urządzona kuchnia, z idealnie dopasowanymi urządzeniami stwarza klimat sprzyjający pracy. Dbałość o styl jest nie tylko przejawem wrażliwości, lecz również troski o wygodę podczas przygotowywania posiłków.

Systemy kuchenne Franke zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które poszukują kompletnych rozwiązań. Serie urządzeń AGD i armatury dają gwarancję wnętrza spójnie dopracowanego pod względem wzornictwa, kolorystyki i wykorzystanych materiałów. Wprowadzenie kompletnych systemów do oferty było odpowiedzią na potrzeby klientów chcących korzystać z urządzeń, których jakość i styl wyrażają piękno przestrzeni kuchennej. Osób, które poszukują najwyższej jakości funkcjonalnych produktów, przemyślanego i dopracowanego wzornictwa.

Zobacz więcej na: www.franke.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH