Wyposażony w funkcję Wellness piekarnik firmy Franke model Crystal Black CR 912 M BM DCT 60+. Wellness to gotowe przepisy na dietetyczne potrawy z mięsa, ryb, warzyw. Fot. Franke.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Wyposażony w funkcję Wellness piekarnik firmy Franke model Crystal Black CR 912 M BM DCT 60+. Wellness to gotowe przepisy na dietetyczne potrawy z mięsa, ryb, warzyw. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: FRANKE
26 maj 2015 08:42

Zdrowe posiłki. Pieczenie z funkcją Wellenss

Ćwiczenia oraz zdrowe posiłki właśnie latem powinny stać się dla nas codziennością. To najprostsza droga to bycia fit, bo ćwiczenia fizyczne nie dadzą pożądanego efektu bez odpowiedniej diety.

Zapomnij o sałacie popijanej wodą! Zdrowe odżywianie to zmiana sposobu myślenia o jedzeniu, to nowy styl życia i nowe podejście do posiłków – regularnych i smacznych. Najważniejsze są małe porcje, najlepiej pięć razy dziennie. Jedz wszystko, ale w umiarze, ogranicz niezdrowy tłuszcz i sól.

Trenerzy fitness zgodnie proponują porzucenie wszystkich ścisłych diet. Ważne jest, aby odżywiać się zdrowo i racjonalnie. Koniecznie trzeba pamiętać o śniadaniu, bo to najważniejszy posiłek dnia. Należy także porzucić mit, że nie jemy po 18:00, ponieważ tak naprawdę jedzenie to energia do tego, aby mieć siłę do ćwiczeń i codziennej aktywności.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pieczone dania są bardzo zdrowe, a przy okazji smaczne i dodające niezbędnej nam energii. Przygotowanie racjonalnego, zbilansowanego posiłku z pewnością ułatwi piekarnik Franke z innowacyjnym programem Wellness, czyli gotowe przepisy na dietetyczne potrawy z mięsa, ryb, warzyw. Piekarnik sam dobiera odpowiednią temperaturę do danego rodzaju dania i zmienia ją w trakcie, dostosowując do każdego etapu pieczenia. Program Wellness opracowany został do przygotowywania sześciu rodzajów dań, wyróżnionych ze względu na rodzaj produktu.

Sekret programu Wellness tkwi w wydłużonym czasie pieczenia, który odbywa się w niższych temperaturach, dzięki czemu możemy ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli.

Upieczone dania zachowują swoje naturalne wartości odżywcze, smak oraz zapach. Program Wellness to propozycja Franke, aby żyć dynamicznie i aktywnie, ciesząc się perfekcyjnie przygotowanym, zdrowym posiłkiem każdego dnia.

Stawiajmy więc przede wszystkim na racjonalne odżywianie, regularność oraz ćwiczenia fizyczne. Wszystko to stanowi klucz do zdrowia, ale także pięknej i smukłej sylwetki.

„70 procent sukcesu w dążeniu do wymarzonego celu to zdrowe odżywianie, a pozostałe 30 to ćwiczenia.” Ewa Chodakowska, trenerka fitness.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH