Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem Franke Maris 651-78. Fot. Franke.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem Franke Maris 651-78. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
10 lip 2015 14:42

Zlewozmywaki kuchenne. Zobacz modne i praktyczne modele

Odporne na zarysowania, przebarwienia i zabrudzenia, a przy tym idealnie gładkie i higieniczne. Takimi właśnie cechami wyróżniają się zlewozmywaki z Fragranitu+.

Fragranit+ to niezwykle odporny na zarysowania, przebarwienia oraz zabrudzenia materiał, w którego składzie znajduje się aż 80% granitu, czyli jednego z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie. Pozostałe 20% stanowi niezwykle trwałe spoiwo akrylowe. To sprawia, że wszystkie zlewozmywaki Franke wykonane z tego innowacyjnego materiału, są odporne na wysoką temperaturę, powstawanie plam, zarysowania, uderzenia i co ważne, nie tracą koloru. Barwa jest trwale związana z cząsteczkami granitu i zabezpieczona przed promieniowaniem UV, dzięki temu kolor obecny jest w całej jego strukturze i nie blaknie. Wyjątkowa technologia produkcji i rygorystyczne normy jakości Franke sprawiają, że nawet przy intensywnym użytkowaniu zlewozmywaki zachowują idealny wygląd przez długie lata użytkowania.

Wszystkie zlewozmywaki i komory do podbudowy firmy Franke wykonane z Fragranitu+ posiadają powierzchnię zabezpieczoną technologią Sanitized®. Fragranit+ zawiera jony srebra, które są aktywnym składnikiem materiału. Ograniczają one rozwój bakterii i mikroorganizmów aż w 99%.

Wybrane zlewozmywaki z Fragranitu+ dostępne są aż w dziewięciu kolorach: kremowym, orzechowym, beżowym, cappuccino, mokka, grafitowym, białym, kamiennoszarym oraz onyx. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że zlewozmywak z tego innowacyjnego materiału dopasujemy do każdego kuchennego wnętrza.

Zlewozmywaki Franke z Fragranitu+ to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz ponadczasową elegancję i piękny styl w aranżacji strefy wody.

Wszystkie zlewozmywaki Franke obejmuje 15-letnia gwarancja!

Zobacz więcej na: www.franke.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH