• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor:
10 cze 2013 14:03

Akademia Dobrze Mieszkaj - relacja z Białegostoku

Bezpłatne porady architektów w czasie Porannego Targów Budowlanych

Zakończyliśmy już kolejną edycję akcji edukacyjnej Akademia Dobrze Mieszkaj. Tym razem Akademia gościła na Targach Budowlanych Porannego, które odbyły się w dniach 8-9 czerwca na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku. Każdego dnia Targów odwiedzający stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj mieli możliwość zaopatrzenia się w magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Publikator. Codziennie dyżurowali także projektanci i architekci wnętrz, którzy udzielali bezpłatnych porad. Tym razem swoją wiedzą podzielili się eksperci z następujących pracowni: - Sylwia Zienowicz, pracownia Czerwony Kot - Justyna Majkowska, pracownia Studio Majkowska - Katarzyna Karpińska-Piechowska, pracownia Amicus Design
Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?
To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

Co robimy w ramach Akademii?
• od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób! • w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom! • stworzyliśmy serwis internetowy poświęcony Akademii – na stronie www.akademia.dobrzemieszkaj.pl znaleźć można relacje i fotorelacje z organizowanych przez Akademię wydarzeń, porady ekspertów Akademii, artykuły podpowiadające, jak modnie i funkcjonalnie zaaranżować wnętrze, • na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.
Akademia Dobrze Mieszkaj
Projektantki udzielające bezpłatnych porad na stoisku Akademii Dobrze Mieszkaj: Sylwia Zienowicz, pracownia Czerwony Kot, Katarzyna Karpińska-Piechowska, pracownia Amicus Design.
Akademia Dobrze Mieszkaj
Stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj
Akademia Dobrze Mieszkaj
Sylwia Zienowicz, pracownia Czerwony Kot i Justyna Majkowska - kolejny dzień bezpłatnych konsultacji na naszym stoisku i jego bohaterki.
Akademia Dobrze Mieszkaj
Bezpłatne konsultacje trwają...
Akademia Dobrze Mieszkaj
Rodzinne stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj - w poradach uczestniczyli nawet najmłodsi:)
Akademia Dobrze Mieszkaj
Dalszy ciąg bezpłatnych konsultacji Akademii Dobrze Mieszkaj.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH