• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2011 11:57

Urządzamy pokój ucznia

Dziecko w wieku szkolnym potrzebuje pokoju, w którym znajdzie się miejsce na przemyślaną strefę do nauki. Zobaczcie nasze pomysły!

Nowoczesne biurko wchodzące w skład zestawu Fiorentino 578 z całą gamą półeczek, szuflad i szafeczek pozwala na łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych przy nauce pomocy. Wyposażone w miejsce na komputer i szufladkę na klawiaturę. Narożna budowa pozwala zaoszczędzić miejsce. Cena: ok. 6.100 zł (zestaw), Fiorentino.

Fiorentino
fot. Fiorentino

Wielofunkcyjne biurko Transformers z kolekcji modułowej Young User, zostało zaprojektowane tak, by każdy mógł przystosować go do własnych potrzeb. Blat biurka jest przesuwany, co umożliwia m.in. utworzenie miejsca do pracy z każdej strony mebla, dla dwóch osób, a nawet wykorzystanie biurka do pracy w łóżku. Cena: ok. 999 zł, Meble Vox.

Meble Vox
fot. Meble Vox

Owalne, o charakterystycznym jajkowatym kształcie krzesło EroS (proj. Philippe Starck) to designerska propozycja dla młodych indywidualistów. Wyróżnia się wyrafinowanym połączeniem wykończeń oraz harmonijnym zastosowaniem koloru. Cena: ok. 1.530 zł, Akademia Architektury.

Akademia Architektury
fot. Akademia Architektury

Biurko z kolekcji mebli młodzieżowych Capslock dostępnej w trzech wersjach kolorystycznych. Na zdjęciu energetyzujący pomarańcz przełamany szarością. Cena: ok. 639 zł, Black Red White.

Black Red White
fot. Black Red White

Wykonane z litego drewna dębowego i mdfu biurko z kolekcji First uzupełnia krzesło "Up me", w którym wysokość tapicerowanego siedziska może być regulowana. siedzisko tapicerowane w czterech różnych kolorach - różowym, pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Cena: ok. 1.249 zł (biurko), Kolekcja "First" Timoore/MebleDlaDziecka.pl.

Kolekcja "First" Timoore/MebleDlaDziecka.pl
fot. Kolekcja "First" Timoore/MebleDlaDziecka.pl
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Mika, 2015-10-12 17:48:13

    Jak dla ucznia to te meble bedą idealne , kolorowe , bezpieczne i przyjazne dla dziecka ;

POLECAMY W SERWISACH