Fot. Oknoplast.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Oknoplast.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:17

Okna Prolux

Na nowoczesny design okna składa się między innymi tzw. klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego, będąca pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem.

Prolux to kolejne innowacyjne rozwiązanie Oknoplast, wyróżniające się między innymi większą powierzchnią szyby i smuklejszymi profilami PVC, dzięki czemu do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego. Na nowoczesny design okna składa się m.in. tzw. klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego, będąca pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem.

Nowatorski system Prolux to odpowiedź na trendy we współczesnym projektowaniu budynków, w których kluczowe role odgrywają światło i przestrzeń. Okno PROLUX pomimo niższego skrzydła może być wykonywane w analogicznych wymiarach jak klasyczne okna ze skrzydłem wyższym. Dzieje się tak poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanej stali o wysokim momencie bezwładności oraz jej chronione zgłoszeniem patentowym ułożenie w przyldze skrzydła.

Data wprowadzenia na rynek polski: kwiecień 2015 r.
Okres gwarancji: 7 lat – tak jak dla pozostałych systemów, 10 lat na szczelność pakietu szybowego
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak
Dostępność na rynku: dostępne na rynku polskim i rynkach zagranicznych
Dokumentacja techniczna: Certyfikat Laboratorium Techniki Budowlanej ( LTB )
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: Prolux - najnowszy system okienny w ofercie OKNOPLAST - został nagrodzony złotym medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego podczas wiosennej edycji targów EXPO DOM w Rzeszowie

Oknoplast Sp. z o.o. 
Ochmanów 117 
32-002 Podłęże 
gm. Niepołomice

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH