Bateria Steel Expert. Fot. Villeroy & Boch

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Bateria Steel Expert. Fot. Villeroy & Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 sie 2016 08:42

Bateria kuchenna. Postaw na złoto i rozwiązania eko

Dzisiaj strefa zmywania jest ergonomiczna, proekologiczna i nie zapomina o najnowszych trendach wzorniczych.

W kuchni nie możemy obyć się bez zlewu i armatury – przy przygotowywaniu posiłków, gotowaniu i sprzątaniu. Chociaż pierwsza woda z kranu popłynęła zaledwie ponad sto lat temu, to od tego czasu baterie uległy znacznym przemianom.

Dzisiaj strefa zmywania jest ergonomiczna, proekologiczna i nie zapomina o najnowszych trendach – tak jak kuchenne nowości od Villeroy & Boch: najmodniejszy odcień złota Rosegold, nowoczesna i ekologiczna bateria Sorano oraz armatura do zadań specjalnych Steel Expert.

Rosegold – w najmodniejszym odcieniu złota

Różowe złoto króluje od kilku sezonów na biżuterii, zegarkach, telefonach czy nawet na włosach. Zadomowiło się również we wnętrzach – szczególnie w dodatkach. A teraz dzięki Villeroy & Boch zagościło w strefie zmywania! Nowy kolor Rosegold idealnie wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne.

Błyszczący, subtelny odcień złota w ciepłej tonacji harmonijnie uzupełnia delikatne formy armatury Umbrella i Umbrella Flex. Różowe złoto na kuchennej baterii może być prawdziwą ozdobą kuchni – zarówno we wnętrzach, w których króluje skandynawski szyk, jak i styl retro czy nawet minimalizm.

Sorano – nowocześnie i ekologicznie

Miłośnicy nowoczesności, minimalizmu i proekologicznych rozwiązań – wszyscy docenią zalety nowej baterii kuchennej Sorano. Prosta, surowa i wyrazista w formie, jest też bardzo funkcjonalna. W skład kolekcji Sorano wchodzą cztery modele: Sorano, jej wyższa siostra – Sorano Sky, a także wersja ze zintegrowaną wyciąganą wylewką – Sorano Shower i Sorano Sky Shower. Wszystkie modele kolekcji wykonane są ze stali szlachetnej, ze szczotkowanym wykończeniem.

Jednouchwytowa bateria pozwala na szybką regulację temperatury wody jedną ręką, co jest nie do przecenienia – zwłaszcza w kuchni. Nowocześnie znaczy też ekologicznie! Dlatego armatura Sorano wyposażono w obrotowy perlator, który napowietrza wodę, zwiększając jej objętość i tym samym ograniczając jej zużycie. 

Steel Expert – dla kulinarnych profesjonalistów

W gotowaniu mogą pomóc nie tylko naczynia czy noże, lecz także odpowiednio wyposażona strefa zmywania. Bateria kuchenna Steel Expert od Villeroy & Boch została zaprojektowana dla kulinarnych eksperymentatorów. Wykonana ze stali szlachetnej elastyczna wyciągana wylewka gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, a pojedynczy uchwyt pozwala odkręcać wodę i regulować jej temperaturę jedną ręką, co w ferworze prac kuchennych jest wyjątkowo pomocne!

Dodatkowo strumień wody można przełączyć na prysznic, co ułatwia opłukiwanie dużych garnków, patelni i blach do pieczenia. To praktyczne rozwiązanie znajdzie też zastosowanie w myciu warzyw i owoców. Wylewka Steel Expert ma jeszcze jedną zaletę – jej kąt obrotu wynosi 360 stopni.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH