• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 lis 2010 12:45

Grill elektryczny: jaki model wybrać?

Warto zaopatrzyć się w domowy grill elektryczny, który szybko i sprawnie przygotuje ulubione dania mięsne lub rybne. I to bez przypalania i nieprzyjemnego dymienia.

40Z010 - duża, płaska płyta grzewcza z powłoką nieprzywierającą, pojemnik na ociekający tłuszcz; 5-stopniowy regulator temperatury, sterowanie mechaniczne, uchwyt z tworzywa termoizolującego, wyjmowany przewód zasilający. Cena: ok. 179 zł, Zelmer.

Zelmer
fot. Zelmer

HD 4427 - grill stołowy z tacką z wodą, która zapobiega przypalaniu i dymieniu jedzenia; dodatkowa płyta podgrzewająca pozwala na przygotowanie różnych potraw; duża moc umożliwia szybkie przygotowanie dania. Cena: ok. 159 zł, Phillips/RTV EURO AGD.

Phillips/RTV EURO AGD
fot. Phillips/RTV EURO AGD

CG 298 - grill z trzema opcjami pracy: pieczenie dotykowe, przyrumienianie, party grill; umożliwia grillowanie beztłuszczowe, a wyjmowane płyty, z obu stron zabezpieczone są przed przywieraniem. Cena: ok. 349 zł, DeLonghi.

DeLonghi
fot. DeLonghi

RG 2681 - grill połączony z raclette; płyta grilla powleczona powłoką nieprzylegającą do grillowanych produktów oraz 8 powleczonych powłoką nieprzylegającą mini patelni; obudowa z odpornego tworzywa sztucznego. Cena: ok. 169 zł, Severin.

Severin
fot. Severin

Domino FHM 301 BQ XS - ceramiczny grill do zabudowy, możliwość pieczenia potraw bezpośrednio na płycie; urządzenie można dowolnie zestawiać zarówno z innymi płytami Domino, jak i płytami pełnowymiarowymi. Cena: ok. 1.599 zł, Franke.

Franke
fot. Franke

KR2000SS - grill z wyjmowanymi, obustronnymi płytami, które pokryto powłoką polimerową; 3 pozycje pieczenia umożliwiają łatwe przygotowanie potraw z mięsa, ryb i warzyw. Cena: ok. 360 zł, Gorenje.

Gorenje
fot. Gorenje
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • magda, 2011-01-05 09:52:24

    Też mam w domu grilla elektrycznego, podobny do philipsa tyle tylko, że ma dodatkowo pokrywę - Z czyszczeniem nie ma problemu bo podstawę się wyjmuje. A grillowany kurczak w środku zimy - bezcenne :D

POLECAMY W SERWISACH