Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Piękny, biały okap, dopasowany kolorem i formą do otaczających go stylizowanych mebli. Fot. Falmec.

Piękny, biały okap, dopasowany kolorem i formą do otaczających go stylizowanych mebli. Fot. Falmec.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 lis 2014 12:43 (aktualizacja: 23 lis 2014 10:02)

Klasyczna kuchnia. Wybierz do niej sprzęt AGD

Stylizowane fronty mebli, przeszklenia ze szprosami, kamienne, ozdobne blaty. Tak urządzona kuchnia wymaga odpowiednio dobranego sprzętu AGD. Zobaczcie, co proponują producenci!

Kuchnia klasyczna jest ponadczasowa i niezależna od trendów. Staje się jednak coraz popularniejsza pod wpływem mody na styl rustykalny i skandynawski. Aby wyglądała pięknie, należy wybrać do niej odpowiednie AGD.

Z kuchnią klasyczną pięknie komponować się będą tradycyjne płyty kuchenne z metalowym rusztem i wyeksponowanymi, manualnymi pokrętłami. Do frezowanych, ozdobnych frontów mebli kuchennych pasują idealnie stylizowane przeszklenia o zaokrąglonym kształcie na drzwiczkach piekarnika. Wśród klasycznych mebli dobrze wyglądają również kuchnie wolno stojące. 

W tradycyjnych kuchniach, pięknie prezentują się sprzęty w kolorystyce korespondującej do otaczających je mebli. Kremowy front piekarnika czy biały okap wśród równie białych mebli to idealny wybór do wnętrza, utrzymanego w tradycyjnej stylistyce. Sprzęt AGD - wzorem mebli - może być również stylizowany. Pięknie zdobione okapy, piekarniki lub płyty kuchenne z pozłacanymi elementami wpiszą się w klimat pomieszczenia.

W naszej galerii prezentujemy przykłady sprzętu AGD, stworzonego z myślą o klasycznych kuchniach. Zachęcamy do oglądania i czerpania inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA