• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Świat Łazienek i Kuchni
06 lut 2018 20:09

Świat Łazienek i Kuchni (1/2018) - nowy numer już w sprzedaży

Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni właśnie ukazał się na rynku.

Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni (1/2018) już w sprzedaży. Tym razem przyjrzeliśmy się dokładnie nowej ofercie producentów wyposażenia wnętrz na 2018 rok, a co za tym idzie aktualne trendy w urządzaniu kuchni i łazienki. Wniosek jest jeden. W tym sezonie odchodzimy od jasnych, neutralnych barw na rzecz zdecydowanych kolorów. Świadczy o tym chociażby ogłoszony przez Pantone Color Institute kolor roku – Ultra Violet. Ale poza mocnym, odważnym, a zarazem tajemniczym i mistycznym fioletem w naszych wnętrzach zagoszczą wyraziste granaty, soczyste czerwienie, żółcienie czy turkusy. Dalej popularnością cieszyć się będą nawiązujące do natury zielenie oraz pastelowy róż.

Nowy rok to także czas świętowania w gronie bliskich i znajomych. Dla tego przygotowaliśmy propozycje aranżacji karnawałowego stołu, które śmiało towarzyszyć mogą Wam przez cały rok. Przejmowaniu gości sprzyja też otwarta strefa dzienna. Podpowiadamy więc jakie meble wybrać do kuchni z salonem oraz jak urządzić tu strefę gotowania i zmywania. Wnętrza otwarte to nie tylko przestrzeń dzienna, ale też łazienka połączona z sypialnią. Wzięliśmy więc po lupę wyposażenie do tego typu pomieszczeń.

Jak w każdym numerze nie mogło też zabraknąć dodatku specjalnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników, podpowiadamy jak urządzić małą łazienkę. By ułatwić Wam wybór, przyjrzeliśmy się dostępnym na rynku rozwiązaniom, które odnajdziecie w bieżącej ofercie producentów. Przygotowaliśmy więc wiele praktycznych porad, jak i kompleksowy przewodnik zakupowy po wyposażeniu dedykowanemu do ciasnych, nieustawnych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH