• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 lis 2009 11:55

AGD kompaktowe

Propozycja nie tylko dla singli i zwolenników jedzenia poza domem, ale także dla tych, którzy nie mogą poszczycić się zbyt dużą kuchnią.

ESF2440 - zmywarka kompaktowa, cicha, pracowita (5 programów) i oszczędna (klasy AA), mimo niewielkich rozmiarów (szer. 55 cm) mieści aż 5 kompletów naczyń. Cena: ok. 1.979 zł, Electrolux.

Electrolux zmywarka
fot. Electrolux

MPM-46-CJ-02 - chłodziarka do przechowywania świeżych produktów, z wbudowanym zamrażalnikiem np. na kostki lodu; wys. 48 cm. Cena: od ok. 399 zł, MPM Product.

MPM Product chłodziarka
fot. MPM Product

IKP2 - płyta indukcyjna, pojedyncza, zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Cena: ok. 449 zł, Kalorik.

Kalorik plyta indukcyjna
fot. Kalorik

Cube - niewielkie radio umili czas przy gotowaniu posiłków, w zestawie z bateriami; wymiary: 9,5x5x9,5 cm. Cena: ok. 84 zł, Feelgood/Plastic Fantastic.

Feelgood/Plastic Fantastic radio
fot. Feelgood/Plastic Fantastic

Kubus - komora zlewozmywaka, z fragranitu DuraKleen o wyjątkowej trwałości, różne rozmiary, pojedyncze już od szer. 30 cm; kilka naturalnych kolorów do wyboru. Cena: od ok. 899 zł, Franke.

Frankekomora zlewozmywakowa
fot. Franke

Trix - proj. Luca Trazzi, stół na kółkach, z hamulcami, miejscem na wino, dwiema szufladami na drobiazgi i bambusową deską do krojenia; nie tylko do kuchni, ale także na taras i do ogrodu. Cena: ok. 4.990 zł, GG-Design.

GG-Design stół
fot. GG-Design

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH