• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
31 marz 2009 22:12

AGD na czerwono

Informacja dla tropicieli trendów: pojawiły się nowe odcienie czerwieni! W kolorystycznym rankingu zwracamy szczególną uwagę na czerwień metalik i czerwonego wina.

Inspiracji szukamy też na lakierze karoserii sportowych samochodów, budkach telefonicznych albo płatkach róż. Rose to okap do montażu na suficie; halogenowe oświetlenie 2x20 W i 4x40 W, 3 prędkości pracy, Elica.

Elica
fot. Elica

ENA 5 to w pełni automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy; parzy każdy rodzaj kawy, w tym z mleczną pianką; ma m.in. wielokolorowy wyświetlacz, młynek (5 stopni), regulację mocy kawy, programowanie wyłączenia, Tryb Oszczędzania Energii; także w innych, modnych kolorach, Jura.

JuraFot. Jura

MUM86R1 - professional robot kuchenny z Multi-motion-drive – innowacyjnym ruchem planetarnym zabieraków; 7 stopni prędkości i tryb pulsacyjny; w zestawie hak do zagniatania ciasta, końcówki do ubijania i mieszania, blender; można dokupić np. przystawkę do makaronu i maszynkę do mięsa, Bosch, 2.499 zł.

Bosch
fot. Bosch

CC45 Bordeaux - chłodziarka-barek na kółkach (wys. 82,5 cm); na 32 butelki lub 44 puszki; temp. 2-8 stopni C; w wyposażeniu 2 półki drewniane i koszyk, Vestfrost, 2.289 zł.

Vestfrost
fot. Vestfrost

MPO 34 SH Vintage Onlyou to chłodziarko-zamrażarka (wys. 159,1 cm, klasa A++); na jej drzwiach można umieścić własnoręcznie zrobione zdjęcie, dostępna w kilkunastu kolorach; bardzo cicha, wnętrze z powłoką Anitibacteria, Ardo, ok. 5.000 zł.

Ardo
fot. Ardo

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Magda.lena, 2009-04-28 18:59:48

    WOW, chłodziarko-zamrażarka jest świetna!! :D

POLECAMY W SERWISACH