Część ściany przy kuchence i okapie zaznaczono płytą fornirowaną Amazouke. Okładzina w ciepłym kolorze przechodzi górą na suficie w element podwieszany i kończy się nad wyspą. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Część ściany przy kuchence i okapie zaznaczono płytą fornirowaną Amazouke. Okładzina w ciepłym kolorze przechodzi górą na suficie w element podwieszany i kończy się nad wyspą. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
07 lis 2014 11:37

AGD w kuchni. Gdzie umieścić wszystkie sprzęty?

Chyba nikt nie mógłby dziś normalnie funkcjonować bez kuchenki czy lodówki. Sprzęt AGD jest więc niezastąpiony w każdej kuchni. Zobaczcie jak można go wkomponować w aranżację wnętrza.

Współczesne lodówki, kuchenki czy piekarniki mają tak reprezentacyjny wygląd, że ukrywanie ich w zabudowie kuchennej nie jest już zabiegiem koniecznym. Wręcz przeciwnie – niektóre sprzęty mają tak designerskie formy, że prócz funkcji praktycznej mogą być też nie lada ozdobą wnętrza. Niemniej ciągle największe grono zwolenników mają aranżacje, w których sprzęty ukrywane są za frontami mebli. Taki wystrój jest spójny, harmonijny oraz praktyczny zwłaszcza gdy wszystkie sprzęty usytuowane są w niedalekiej od siebie odległości.

Jeśli zastanawiacie się jakie sprzęty wybrać: do zabudowy czy też nie, zajrzyjcie do naszej galerii. Pokazujemy w niej na jakie rozwiązania stawiają gospodarze kuchni nowoczesnych i klasycznych. Może znajdziecie w niej idealną aranżację?

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • Zubr, 2015-06-13 15:11:11

  Butle najlepiej umieszcza się gdzieś nisko bo ciężka, a i potrzeba troche miejsca na dokręcanie zaworu klucz itp.
 • Annonim, 2015-06-12 18:16:06

  Najlepiej żeby to było miejsce, z którego w prosty sposób będzie wyjmować i wkładac nową butlę, lekkość butli ma duże znaczenie.
 • Berra, 2015-06-08 07:48:53

  przede wszystkim to musi takie miejsce, które nie będzie daleko od kuchenki. Najlepiej po prostu zaaranżuj jedną szafkę na butlę. A co do ułatwienia wymiany może czas zmienić butle z tych stalowych na nowoczesne i zdecydowanie bezpieczniejsze.
 • Olga, 2015-05-31 22:47:04

  A ja mam taki problem, planujemy urządzenie kuchni, będziemy mieć płytę gazową i mam problem z usytuowaniem butli - w którym miejscu w kuchni będzie najwygodniej? Tak żeby nie mieć problemów kiedy przyjdzie czas wymiany butli?

POLECAMY W SERWISACH