Piekarnik H 6890 BP marki Miele z linii Pure Line w kolorze Brilliant White. Wyposażony w 13 programów standardowych oraz ponad 100 programów automatycznych. Fot. Miele.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Piekarnik H 6890 BP marki Miele z linii Pure Line w kolorze Brilliant White. Wyposażony w 13 programów standardowych oraz ponad 100 programów automatycznych. Fot. Miele.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
24 cze 2014 13:27

Biała kuchnia ciągle modna. Wybierz do niej sprzęt AGD

Harmonijnie urządzona kuchnia to nie tylko piękne meble, ale i dopasowany do nich sprzęt AGD. Przedstawiamy urządzenia do zabudowy w modnym, białym kolorze.

Komfort pracy w kuchni zależy nie tylko od jej funkcjonalności, ale także estetyki. Dlatego ważnym jest by dobierać sprzęt do zabudowy, tak by doskonale wtapiał się w całą aranżację przestrzeni kuchennej. Pasował zarówno do mebli, jak i przyjętej stylistyki, dając tym samy gwarancję wnętrza spójnie dopracowanego pod względem wzornictwa, kolorystyki i wykorzystanych materiałów.

Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom aranżacyjnym producenci sprzętu kuchennego wypuścili na rynek serie urządzeń w pięknym, białym kolorze. Do wyboru mamy nie tylko piekarniki wraz z dopasowanymi do nich płytami grzejnymi – indukcyjnymi oraz gazowymi, ale i mikrofale, piekarniki kompaktowe oraz okapy. Te ostatnie dostępne zarówno w wersjach przyściennych, jak i do zamontowania nad kuchenną wyspą stały się już prawdziwą dekoracją wnętrz. Sprostało to także oczekiwaniom samych konsumentów, którzy zakochani w prostocie i czystości aranżacyjnej bieli pragnęli urządzeń, których jakość i styl wyrazi piękno przestrzeni kuchennej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH