Ekspres do kawy A1 dostępny w ofercie firmy Jura. Fot. Jura

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Ekspres do kawy A1 dostępny w ofercie firmy Jura. Fot. Jura
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Jura
30 marz 2018 10:08

Biały ekspres do kawy - wybierz model dla siebie

Ekspres do kawy to dziś nie tylko urządzenie zapewniające nam pyszną kawą. To także urządzenie o idealnym wzornictwie, które pięknie zaprezentuje się w kuchni. Modele w bieli doskonale sprawdzą się w tej roli

Ekspres do kawy J6

Ekspres J6 zalicza się bez wątpienia do najpiękniejszych w swoim rodzaju, jego wygląd świadczy o dobrym guście. Szlachetne materiały i charakterystyczne detale tworzą wraz z doskonałym wzornictwem harmonijny duet. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przyrządzenie szerokiego spektrum specjałów kawowych o doskonałej jakości jest możliwe w każdej chwili. Obsługa ekspresu J6 jest łatwa i czytelna. Przy użyciu dodatkowej funkcji Smart Connect można go nawet obsługiwać przy pomocy smartfonu.

Programy konserwacyjne i higiena posiadająca certyfikat TÜV pozwalają na zaliczenie ekspresu do grona najlepszych. Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań ekspres idealnie przyrządzi zarówno klasyki, jak i modne specjały kawowe. Najwyższą jakość kawy zapewnia Młynek Aroma G3 i światowa nowość - Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), który optymalizuje czas ekstrakcji oferując krótkie specjały kawowe w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Modne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej przygotowywane są perfekcyjnie dzięki technologii gładkiej pianki. Miłośnicy kawowych specjałów są zgodni i przyznają ekspresowi J6 najwyższe oceny za aromat.

Logiczna struktura oraz czytelna ikonografia sprawiają, że nowoczesna koncepcja obsługi jest całkowicie intuicyjna. Wyświetlacz TFT i pokrętło Rotary Selection prowadzą najszybszą drogą do celu. Możemy też starować ekspresem J6 za pośrednictwem smartfonu, instalując aplikację JURA Coffee. Inteligentny System Wody (I.W.S.®) automatycznie rozpoznaje filtr wody, dzięki technologii RFID. Sprytnie ukryty pod obudową schowek na akcesoria sprawia, że dodatkowe elementy wyposażenia są zawsze na swoim miejscu. Oddzielna wylewka gorącej wody, pojemnik do czyszczenia systemu mlecznego oraz zintegrowane programy konserwacyjne zapewniają higienę posiadającą certyfikat TÜV za naciśnięciem jednego przycisku.

Cena: 8.490 zł

Ekspres do kawy A1

Miłośnicy kawy pokochają ten ultra-kompaktowy, elegancki, stworzony po to by przygotować najwyższej jakości espresso, ekspres do kawy A1. Proste, czyste linie lśniącej bryły sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla purystów ceniących nie tylko najlepszą kawę, ale również dobre wzornictwo.

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku krótkich specjałów kawowych. A1 przygotuje trzy specjały kawowe w zaprogramowanych wielkościach, w każdym po dwa poziomy mocy kawy. Tryb oszczędzania energii Energy Save Mode (E.S.M.©) i możliwość zaprogramowania godziny wyłączenia pomagają oszczędzać cenną energię.

Cena: 2.999 zł

Ekspres do kawy A7

Miłośnicy kawy pokochają elegancki model A7 za szeroki zakres specjałów kawowych, unikalną jakość kawy, intuicyjną obsługę, kompaktowy design i higienę spełniającą najwyższe standardy. Proste, czyste linie lśniąco białej bryły sprawiają, że jest to urządzenie "must-have" każdego, kto ceni dobre wzornictwo. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku krótkich specjałów kawowych.

Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy wyposażony w funkcję One-Touch, za naciśnięciem jednego przycisku przygotuje pełen zakres specjałów kawowych, od latte macchiato i cappuccino po kawę i espresso, aż po możliwość serwowania pianki mlecznej i gorącej wody.

Cena: 4.490 zł 

Więcej na: www.pl.jura.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH