• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
27 maj 2009 13:16

Dla Ciebie wszystko

Czujesz się niepewnie bez urządzeń, czyniących codzienność łatwiejszą? Brak Ci czasu na wykonywanie niektórych czynności? Jeśli odpowiedź twierdząca padła trzykrotnie, te propozycje są dla Ciebie.

Screenfridge marki Electrolux, to innowacyjne urządzenie – połączenie pojemnej i ekskluzywnej chłodziarko-zamrażarki z zaawansowanym technologicznie komputerem, kamerą, mikrofonem i głośnikami. Lodówka łączy się bezprzewodowo z internetem i telewizją poprzez sieć Wi-Fi. Urządzenia są obsługiwane przez zabezpieczony serwer, na drzwiach znajduje się ekran z pojawiającą się dotykowo klawiaturą. Przed wyjściem z domu można więc sprawdzić rozkład jazdy autobusu, pogodę czy repertuar kina. Cena: ok. 26.000 zł, Electrolux.

Electrolux lodówka
fot. Electrolux

Niestandardowe, lecz praktyczne rozwiązanie – chłodziarko-zamrażarka z kolekcji Alfa Line firmy Amica, oprócz walorów użytkowych oferuje radio, będące integralną częścią panelu sterującego. Dzięki temu, w trakcie przygotowywania posiłków można posłuchać muzyki lub najświeższych wiadomości. Lodówka charakteryzuje się także opływowym kształtem, wysoką efektywnością energetyczną i najwyższą technologią. Cena: od ok. 2.000 do ok. 3.000 zł, Amica.

Amica chłodziarko-zamrażarka
fot. Amica

Rock to nowoczesna linia zestawów domofonowych marki Golmar, przeznaczonych do domków jednorodzinnych. Podwyższona odporność na zniszczenia i uszkodzenia (zapewniona przez użyte tworzywa), gwarantuje bezpieczeństwo i długotrwałe użytkowanie. Estetyczna i nowoczesna stylistyka umożliwia harmonijne dopasowanie paneli do elewacji budynku. Cena: zestaw Rock Audio – od ok. 224 zł, Kontakt-Simon.

Kontakt-Simon kontakt
fot. Kontakt-Simon

Osprzęt elektroinstalacyjny Sistena Life to proste wzornictwo, szeroki wachlarz funkcji, niekonwencjonalne materiały i duża gama kolorystyczna. Dzięki zróżnicowanym i stylistycznie zgodnym detalom, można podkreślić charakter każdego wnętrza. Zaletą osprzętu jest prostota montażu oraz jego modułowa budowa (można zamontować mechanizm łącznika wcześniej, a klawisz oraz ramkę dobrać na samym końcu). Seria dostępna w pięciu liniach: Natura, Metal, Drewno, Skóra i Corian. Legrand.

Legrand
fot. Legrand

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • rudypies, 2009-07-06 15:52:50

    Ten Screenfridge jest interesujący, cena też niczego sobie. Jestem tylko ciekaw na ile to jest funkcjonalne i jak często bym z tego korzystał. Za to radio w chłodziarko-zamrażarce fajna by mi się przydało, zaoszczędziłbym miejsce na niepotrzebne graty.

POLECAMY W SERWISACH