Dwudrzwiowa lodówka GNE V422 X z niebieskim światłem, mini barem oraz dystrybutorem wody. Posiada system No Frot, Active Dual Cooling, aktywny jonizator, szybkie mrożenie, filtr antyzapachowy, półki na butelki. Pojemność całkowita: 616 l. Klasa energetyczna  A+. 5.799 zł, Beko.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Dwudrzwiowa lodówka GNE V422 X z niebieskim światłem, mini barem oraz dystrybutorem wody. Posiada system No Frot, Active Dual Cooling, aktywny jonizator, szybkie mrożenie, filtr antyzapachowy, półki na butelki. Pojemność całkowita: 616 l. Klasa energetyczna A+. 5.799 zł, Beko.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
26 lut 2014 05:15

Duże, pojemne, estetyczne. 10 nowoczesnych lodówek side by side

Lodówki typu side by side będą idealnym rozwiązaniem dla każdej rodziny. Ale nie tylko. Zobaczcie sami.

Jedną z największych zalet lodówek typu side by side jest ich pojemność. W niektórych modelach sięga ona nawet aż powyżej 600 litrów, a to naprawdę sporo. Taka lodówka będzie więc na pewno świetnym rozwiązanie w przypadku dużej rodziny. Bez wątpienia zmieścimy w niej wszystkie niezbędne produkty. Pojemność podawana jest zarówno dla całego urządzania, jak i osobno dla chłodziarki i zamrażarki. Warto zwrócić na ten podział uwagę.

Praktycznie wszystkie modele lodówek side by side posiadają obecnie szereg nowoczesnych, praktycznych funkcji, dzięki który korzystanie z nich jest wygodne i bezproblemowe. Należy do nich między innymi technologia No Frost, zapobiegająca osadzaniu się szronu, a więc i likwidująca konieczność rozmrażania czy funkcja szybkiego chłodzenia i szybkiego zamrażania – przydatna, gdy w lodówce znajduje się większa ilość świeżych produktów. Przydatna jest też funkcja zapewniająca oddzielną cyrkulację powietrza w zamrażarce oraz chłodziarce. Pozwala to na utrzymanie optymalnej wilgotności w komorach oraz rozwiązuje problem przenikania się zapachów.

Większość modeli side by side wyposażona jest również w dystrybutor zimnej wody, kostek lodu i kruszonego lodu.

Co ważne – dostępne dziś urządzenia są energooszczędne. Ich klasa energetyczna jest na tyle wysoka, że nie powinna zrujnować naszego domowego budżetu.

Lodówki typu side by side mają także estetyczny wygląd. Ich prosta stylistyka będzie się ładnie prezentowała w nowoczesnym wnętrzu. Dostępne są zarówno w wersji wolnostojącej jak i do zabudowy.

Pamiętajmy tylko, że tego typu lodówki są dość duże. Zawsze czy w to w małym, czy w dużym wnętrzu przed zakupem sprawdźmy dokładnie wysokość, szerokość oraz głębokość urządzania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH