Ekspres do kawy J6 dostępny w ofercie firmy Jura. Fot. Jura

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Ekspres do kawy J6 dostępny w ofercie firmy Jura. Fot. Jura
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Jura
05 marz 2018 13:53

Ekspres do kawy - ten model Cię zachwyci!

Ekspres J6 zalicza się bez wątpienia do najpiękniejszych w swoim rodzaju, jego wygląd świadczy o dobrym guście. Szlachetne materiały i charakterystyczne detale tworzą wraz z doskonałym wzornictwem harmonijny duet.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przyrządzenie szerokiego spektrum specjałów kawowych o doskonałej jakości jest możliwe w każdej chwili. Obsługa ekspresu jest łatwa i czytelna. Przy użyciu dodatkowej funkcji Smart Connect można go nawet obsługiwać przy pomocy smartfonu.

Programy konserwacyjne i higiena posiadająca certyfikat TÜV pozwalają na zaliczenie ekspresu do grona najlepszych. Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań ekspres idealnie przyrządzi zarówno klasyki, jak i modne specjały kawowe. Najwyższą jakość kawy zapewnia Młynek Aroma G3 i światowa nowość - Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), który optymalizuje czas ekstrakcji oferując krótkie specjały kawowe w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Modne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej przygotowywane są perfekcyjnie dzięki technologii gładkiej pianki. Miłośnicy kawowych specjałów są zgodni i przyznają ekspresowi J6 najwyższe oceny za aromat.

Logiczna struktura oraz czytelna ikonografia sprawiają, że nowoczesna koncepcja obsługi jest całkowicie intuicyjna. Wyświetlacz TFT i pokrętło Rotary Selection prowadzą najszybszą drogą do celu. Mozemy też starować ekspresem J6 za pośrednictwem smartfonu, instalując aplikację JURA Coffee. Inteligentny System Wody (I.W.S.®) automatycznie rozpoznaje filtr wody dzięki technologii RFID. Sprytnie ukryty pod obudową schowek na akcesoria sprawia, że dodatkowe elementy wyposażenia są zawsze na swoim miejscu. Oddzielna wylewka gorącej wody, pojemnik do czyszczenia systemu mlecznego oraz zintegrowane programy konserwacyjne zapewniają higienę posiadającą certyfikat TÜV za naciśnięciem jednego przycisku.

Linia J ekspresów JURA otrzymała wiele zaszczytnych międzynarodowych nagród za wzornictwo. Już na pierwszy rzut oka urzeka spokojną, wyrazistą i symetryczną formą. Najnowszy model wielokrotnie nagradzanej linii posiada pokrętło Rotary Switch w kolorze Blue Crystal Design, szklaną tacę ociekową oraz chromowaną wylewkę kawy, które idealnie podkreślają harmonijny wygląd. W ekspresie J6 połączono dziesięcioletnie doświadczenie z najnowocześniejszą technologią. W rezultacie powstał automatyczny ekspres do kawy gwarantujący pełną rozkosz dla zmysłów, z możliwością przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o wspaniałym aromacie, z intuicyjną obsługą, nienaganną higieną posiadającą certyfikat TÜV, wyróżniającym się doskonałym wzornictwem, stworzony z materiałów najwyższej jakości wykonanych ze szwajcarską precyzją.

Cena: 8.490 zł brutto

Więcej na: www.pl.jura.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH