Fot. Sharp.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Sharp.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
13 sty 2014 09:03

Kuchenka parowa z funkcją mikrofali i grilla

Można w niej nie tylko podgrzewać potrawy, ale też gotować na parze i piec na grillu. Te trzy funkcje w jednym oferuje kuchenka AX-1110IN. To nowość dostępna w ofercie firmy Sharp.

Kuchenka parowa AX-1110IN to kompleksowe urządzenie Steamwave 3w1 - kuchenka parowa z funkcją mikrofal i grillowania. Wyposażona jest w dwie tace wykonane ze stali nierdzewnej i szkła, których zaokrąglone narożniki ułatwiają ich wysuwanie. Dzięki nim oraz 27 litrom pojemności za jednym razem można przyrządzić nawet cztery kompletne dania.

Kuchenkę Steamwave od tradycyjnej mikrofalówki różni brak obrotowego talerza, znacząco ograniczającego możliwość przygotowania w urządzeniu kilku dań jednocześnie.

Gotowanie ułatwia także szeroki wachlarz programów (26 programów automatycznych, obejmujących również 4 „kompletne dania”).

W nowym modelu pojawiły się także specjalne blokady przy szklanej tacy oraz dodatkowe nienagrzewające się powierzchnie (na górze i z lewej strony obudowy kuchenki), dzięki czemu możliwość oparzenia ograniczona jest do minimum.

Moc mikrofal: 900 W.

Orientacyjna cena: 1.667 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH